A pénzember

A pénzember

The Banker

Bernard Garrett és Joe Morris a hatvanas években az Egyesült Államok első afroamerikai vállkozóivá váltak. Egyik legnagyobb dobásukként egy fehér, munkásosztálybeli férfit is alkalmaztak, akit cégük vezetőjeként állítottak be, míg ők maguk takarítónak és portásnak álcázták magukat.
George Nolfi… Több

Rendező: George Nolfi
Premier: 2020.03.06.

Samuel L. Jackson
Anthony Mackie

2021.03.17 Mobee

Szilárd alakítások, igaz történet, erős üzenet. Az Apple ezúttal tényleg erőssel rukkolt elő.

2020.12.25 jabor

A feketék elnyomása egy érdekes, számomra új megközelítésből. A szakzsargon és a matek kellemes arányban van a kor, karakterek és a történet bemutatásával. Főszereplőink kiváló munkát végeznek, remek jellemvonásokkal - határozottság, humor, egyediség... Több

2020.10.15 Henk

Nagyon élvezetes film! A történetet gyors ütemben és megfelelő mennyiségű és minőségű humorral meséli el. Az kimondottan tetszett, hogy az erős téma ellenére is tudott 'szórakoztató' lenni, mindenképpen ajánlom megnézésre.

A pénzember munkálatai még 2018-ban véget értek. A 2019-re tervezett premiert azonban elhalasztották a film egyik producerét, Bernard Garret Jr-t érintő, szexuális erőszak vádja miatt kirobbant botrány miatt.Szerző: csd

A pénzember két héttel a mozis premier után debütált az AppleTV+ műsorkínálatában.Szerző: csd

Julia
A műsorlista