Vadászat

The Hunt

2020.10.06 belavagyok

Az év meglepetése nekem a film. Saját maga paródiája lett, amit nem sok film mondhat el magáról.

2020.09.04 petraszab

Igazi akció film volt vérbeli kalandokkal. Csak kapkodta az ember a fejér, hogy ez mégis mi. Jó az alaptörténet és végig izgalmas.

2020.07.31 Di Canio

Vannak hasonló filmek, nagy újdonság nincs benne, de nem rossz film.

2020.04.09 Szilárd-Leo

Izig vérig vadászat

Végre valahára egy akció és tényleg nagyon jól összerakót film valahára.Mindjárt elejétöl fogra megragadja a nézöt a film .Ismeretlen szinészek de méis kilehet hozni tövig.A film ugy kezdödik hogy emberek sokaságát egy kupacban egy farmra rakják.De késöbb rájönnek ,hogy mindenki elvolt kábitva és ugy ébrednek fel.mindenki egy kupacban és vérre vagy halálla végzödik ....vagy sem .....1.akció 7,8* drámai j-8,9* összeségében 9,3* És még

2020.04.08 JohnnyBGood

Jó!.. : )

Kevés film kötött le ennyire és szórakoztatott ilyen jól az elmúlt években, mint ez a film:) Kell kis idő míg rájön az ember mennyire veszi magát komolyan a műsor. Tökéletes balance-ban van több műfaj között és igazából a hangulatodon múlik mit hoz ki belőled. Jókedvűen álltam neki, azt hiszem így is kell. Az első 2/3-a különösen erős, az utolsó etap valamivel visszább vesz a lendületből (ezért csak a 4csillag), de ugyanolyan szórakoztató marad. Nézzétek meg ha tehetitek.

2020.08.07 filmekreceptre

Azt hiszem ez egy #nenézzmeg film

Érdekes az alapsztori: néhány gazdag mókus elrabol néhány szegény kárérte emberkét és hobbiból vadászni kezdenek rájuk. Lesz benne még csavar és valamiféle perverz társadalomkritika, ha az extra véres, szemkocsányos jelenet után kitart a néző. Néha azért vicces is lesz. Nekem az első levadászott áldozatnál ment el a kedvem. Az ilyen gyilkolászós filmeknél onnan tudjuk ki fog meghalni, hogy az ismertebb színészek túlélik, legalábbis ők az utolsók, a többi meg had hulljon. #spoiler Nos itt a kedves, helyes, ismert színésznő feje robban szét először. Na és minek a malac? Miért adtak kulcsot a szájpeckekhez? Hányszor kaphat halálos sebet egy halálos sebet kapott ember? Kamumigránsok? Van ilyen nyulas-teknősös mese?

2020.03.24 Bakó Zoltán

Gyenge

Felesleges, ezerszer látott! De tényleg, semmi újat nem mutat...és még csak a gyilkolászás sem ötletes... A végén pedig az a gagyi cicaharc..nos, igencsak szánalmas :)