A fiú

The Boy

2016.10.08 Hablaty

Nem volt rossz. bár a végére a nagy csavart ki lehetett találni, nem az első film ilyen témában.

2017.03.07 Hedy0809

Hm...nem tartja a feszültséget,inkább alkalmi ijesztő jelenetekkel operál. Számomra érthetetlen,h a főszereplő miért nem pánikol? Miért marad ott ahol... Illetve akad még pár értelmezhetetlen dolog. A film végi katarzis inkább sikerült viccesre,mint félelmetesre... :/

2017.10.03 Bibabac

Pozitívan csalódtam a filmben. Izgalmas volt, teljesen át lehetett érezni a misztikumot, az ismeretlentől való félelmet. Az első fele kicsit unalmas volt, de utána, mikor elkezdtek felpörögni az események már nagyon élveztem.

2016.11.06 kicsimano

A fiú c. film a saját műfajában jellemző kliséket felhasználja a nézők ellen és amikor már azt hinnénk, mindent értünk, arcul csap bennünket egy hatalmas csavarral. Hatalmas ötlet, remek kivitelezés.

2016.10.10 niky86

A 2016-os horror filmek közül számomra eddig A fiú volt a legkevésbé kiszámítható és most nem az ijesztgetésekre, hanem magára a történetre gondolok. Nekem tetszett, örülök, hogy láttam.

2016.07.28 feketerigous

Nagyon izgatottan vártam a filmet, de nagyot csalódtam benne. A film három negyede unalmas és jellegtelen volt, de olykor- olykor felcsillant egy kis izgalom. A film utolsó negyed órájában, hirtelen minden megtörtént, amire a film eleje óta vártam. Összességében nézhető film volt..

2017.02.08 Ancsus

Azt hittem, hogy a szokásos ijesztgetős, értelmetlen horrort kapom majd, úgyhogy igen meglepett A fiú. Nagyon tetszett a történet, különösen a végkifejlet volt rám nagy hatással. Le a kalappal.

2017.02.25 Beuszi

Klassz volt a film ötlete, amire felépítették az egészet és még nagyobbat ütött így a csattanó. Szerintem kategóriájában megnézésre erősen ajánlott film.

2017.01.17 Katkatt

Engem végig lekötött a film és tetszett, ahogy apránként összeállt a történet. A sztori picit beteg, de legalább nem egy misztikus vacak.

2016.12.02 gubimari

Meggyőződésem volt, hogy egy teljesen átlagos ijesztgetős horrorban lesz részem, ami semmi újat nem tud majd felmutatni a kategóriáján belül. Ehhez képest, amit kaptam az igen meglepett, ugyanis A fiú sokkal több volt ennél.

2016.11.22 csocsicsoda

A közepétől már sejtettem, hogy mi lesz itt a turpisság, de látványos és izgalmas film volt, nekem tetszett.

2016.10.23 malnaturmix

Valami hasonlót egyszer már láttam, úgyhogy éreztem, hogy mi lesz a nagy csavar. ettől függetlenül lekötött a film, ó volt.

2017.03.27 Szinano

Álmomban sem gondoltam volna, hogy A fiú akár csak egy hajszálnyival is jobb lesz egy átlagos ijesztgetős horrornál, ezért is tudott annyira meglepni. Persze kellett ehhez valami, ami szokatlan, ami elüt a kategória többi filmjétől.

2016.09.22 kecsaa

Az idei évben ez idáig A fiú-t tartom a legjobb horrornak. Nem erre a befejezésre számítottam, így nagyon megdöbbentem. Sok mindent el tudtam volna képzelni, de ezt nem.