A fiú

The Boy

2016.09.28 Greeta

Bevallom rosszabbra számítottam. Elég kerek a film és külön tetszett, hogy nem egy misztikus dologról volt szó, mint kiderült, hanem egészen másról.

2019.01.26 Timcsi

Engem meglepett a film. Nem igazán volt benne a levegőben, ami a legvégén kisült belőle.

2019.05.23 petraszab

Nálam betalált az a hangulat amit teremtett. Volt benne feszültsége és egy kerek történetet raktak össze a készítők.

2020.11.06 jfruzsi97

Nekem egyszer nézős, átlagos horrorfilm volt. Igaz, a csavar a végén, na arra nem számítottam, ami kicsit elgondolkoztatott.

2022.11.30 Di Canio

Nem szeretem a játékbabás horrorfilmeket, mert iszonyú gagyik tudnak lenni, de ez más kategória. Lassan építkezik, végig gondolkozik rajta az ember, hogy most akkor mi és hogy lehet, de a befejezés ütős lett, nem lehet kiszámítani. Eszetlen kaszabolás nélkül is lehet jó horrort csinálni, ennek a hangulatában van az ereje.

2017.11.01 Bazzzsi

Örültem, hogy nem egy paranormális, misztikus történetet készítettek belőle. Az előzetes alapján másra számítottam, de csalódnom kellett pozitív értelemben.

2016.02.08 MMcFly2015

Túl van az egész nyújtva. A film első órájában nem történik lényegében semmi. Talán két olyan jelenet van, amin megijedt az ember, de az sem a valóság. A végén pedig jön egy nagyon lényeges csavar, ami jól jött, és kicsit átértelmezve tudtuk nézni. E... Több

2016.11.25 Borga

A fiú egy nagyon király horror film, amely a műfaj már megszokott elemeit ötvözi valami egészen újjal. Tetszett a megközelítés, az alapötlet. Az egész film hangulata zseniális volt.

2016.10.03 moov18

Nagyon régóta ódáztam jelen filmünk megtekintését. Érdekes kis történet volt, független attól, hogy már a csapból is a "szellem által megszállt játékbaba" sztori folyik. Bár, aki megnézte az nyilván tudja, hogy a filmvég jelen alkotásunk esetében más... Több

2017.08.15 czigler.nora

Én sokkal többet vártam, a vége szerintem iszonyú volt, de ettől eltekintve nem volt rossz film. Jó a hangulata, a színészek se rosszak, és a film 80%-áig simán nézhető.

2016.11.10 a-arnold

Az utolsó fél óra ami ütős, egyébként nem rossz film, de inkább thriller, mint horrol. A mostani átlagos filmekhez képest teljesen jó film, pedig ma már nehezen csinálnak jó horrolt, azaz ritkaság... Az idős házaspárról pedig annyit, hogy lehete... Több

2016.02.17 Megamovie

A film az előzetesek alapján sokkal többet ígért nagyon vártam,hogy megnézzem ,de nagy csalódás volt. Az alaptörténet lenne rossz,de egy nagyon gyenge filmet csináltak belőle.Sokall több erősebb ilyen témájú született pl :Chucky ,Anabelle,Halálos hallgatás.

2016.02.12 Balint

Érdekes film, volt egyáltalán nem erre számítottam ezért 1-2 helyen igen csak meglepett, de azért nem egy Chuky ;)

2018.02.04 Mithrel

Azon kevés film közé tartozik A fiú, aminek jobb az előzetese, mint maga a fő mű. Nem vagyok nagy horror-fan, de ez még nekem is lightos volt, annak ellenére, hogy egy jó adag borzongást vártam tőle. Ez elmaradt sajnos, csakúgy, mint a nagy csavarok ... Több