A fiú

The Boy

2019.01.05 Indkgo

Az egyik kedvenc filmem lett. Imádtam, ahogy lassan beindult a történet majd egyre izgalmasabb és érdekfeszítőbb lett. A vége különösen kreatív volt, jó volt ez a megoldás. Brahms pedig nagyon jó kisfiú volt és nagyon cuki is amikor azt mondja: "Jó l... Több

2016.09.17 krazucsi

Az idei horror filmek közül nálam még mindig A fiú vezet. A szokásos ijesztgetős, kiszámítható jeleneteket túl a befejezeéssel tudott újat mutatni. Persze túlértékelni sem kell, vannak nála jobb filmek is, de szerintem nagyon jól összerakták a készítők, érdemes megnézni azoknak, akik szeretik az ilyen jellegű filmeket.

2016.05.02 Kutyus

Végig feszült hangulatú, izgalmas film. Én végig rettegtem rajta. Hozza azt a hatást amit a kategóriától vártam. Műfajában átlag feletti, moziban egy élmény volt! Ajánlom!

2018.08.16 Dóra7.6

A csattanó brutál jó a végén, többet kaptam a filmtől mint amit vártam, megérte megnézni.

2016.02.17 Telezsu

Nagyon jól összerakott , érdekfeszítő és végig feszültséget fenntartó igazi horror. Nagyon jó karakter a fiú, a személyisége, szereplése bizarr és nagyon a műfajba illő.

2016.11.14 kucsera

hát ez lehet hogy azért mert friss az élmény de kap tőlem egy AZTA.... Annyira nagy volt a firdulat hogy mindenre számítottam de erre nem.nézd meg.javaslom.

2016.02.04 notimoni

Én ma néztem meg moziban, és nekem csalódás volt. Az eleje jól indult (bár kissé döcögősen), de a vége... szerintem nagyon elrontották, sokkal többet is ki lehetett volna hozni a történetből. A legvégén, ahol félni kellene, hangosan röhögött a moziba... Több

2017.04.03 Zsófi

Hát ez a film... Minden túlzás nélkül, a Sikoly filmeken jobban paráztam és többször összerezzentem.Ez nagyon gyengére sikeredett pedig az alap témája nem lenne rossz. Többet is ki lehetett volna belőle hozni, úgy gondolom.

2018.10.12 Bendegúz

Nagyon szépen összerakott, erős horrorfilm lett A fiú. Kezdésnek ez idén nem rossz.

2016.02.20 Bady

Nem mondom, hogy nem láttunk még hasonlót, de mégis kellemes meglepetés volt ez a film. Aki másfél óra borzongásra vágyik, jó helyen keresgél.

2018.09.10 sidonieblackwidow

Sok helyen leszólták már ezt a filmet, de szerintem abszolút nem rossz. A végén pedig olyan csavar van benne, amire egyáltalán nem számítottam.

2019.08.22 Heniko

A fiú

Nagy horror rajongo vagyok, nalam ez vitte a primet. Izgi, nem uncsi, van tortenete, mondanivaloja, nem kiszamitható. Szupi film!