Thor: Ragnarök

Thor: Ragnarok

2017.11.07 Bizsu82

Méltó folytatása ez a rész a Marvel-sorozatnak. Nem okozott csalódást. Mind a rendezést, mind a színészi szereplést tekintve kiválóra sikerült. Látványra is nagy élményt nyújtott. Hozta azt amit vártam. Humora nagyon megfogó, szórakoztató és egy perc... Több

2018.07.17 czerik

Jó film, izgalmas, tele fordulatokkal, jol kidolgozott karakterekkel.

2018.03.22 NFG

Lehet hogy kicsit elfogult vagyok a Marvel filmekkel szemben, de ezt a filmet megint nagyon jól sikerült kivitelezni! Az első rész óta ugyanolyan izgalmas és enyhén (jelen esetben nem is annyira enyhén) vicces!

2018.11.13 iq.csabi

Nekem a legjobban tetsző Thor rész. Pörgős, poénos, laza.

2019.02.07 Vágottszemű

Jó lett! Így tovább Marvel! Ez nagyon tetszett nekem. Eddigi kedvenc Thor filmem. Thor lett a kedvenc szuperhősöm. Hulkot is jól bemutatják ebben a részben.

2018.01.23 zsani

Imádom a Marvel filmeket. Tele volt vicces jelenetekkel, egy kicsit másabb hangulatvételű mint az előzőek, de teljes mértékig lekötötte a figyelmemet. Egy egészen új galaxisba csöppen az ember. Nagyon jó a karakterek fejlődése.

2018.03.19 Rendszergizda

Thor filmek közül legjobban sikerült rész! Marveles filmek közül találni jobbat, de nem mondanám rossznak. Mindenképpen érdemes megnézni!!! :)

2017.11.07 Fildi

A Marvel Szudios ezúttal is nagyot alkotott és egyáltalán nem lőtt mellé hogy Taika Waititi-nak adta a rendezés jogát. A film nagyot ütött, annak ellenére hogy eltér az előző részek stílusától, ad újdonságot. Nálam tarolt! Ötvözi a dráma, vígjáték és... Több

2018.03.25 NRD

A Thor részek csúcspontja! Annyira vártuk már, hogy moziban kellett megnézem a családommal. Nagyon tetszik, hogy Asgard teljesen lerombolódik! (Bár "Asgard nem csak egy hely, Asgard a nép")

2019.06.17 Zsolti01

Nagyon jó. Mindenképp nézd meg az életedben egyszer, ha marvel rajongó vagy. Hulk is zseniális ebben a filmben, de a poénok is a helyén vannak rendesen.

2017.11.10 Imlah

Óriási élmény volt moziban! Általam nagyon tehetségesnek, profinak tartott színészekben bővelkedő film, ami amellett hogy nagyon látványos, humoros és izgalmas is. Műfaját tekintve is egyedülálló. Az előző részekhez képest nálam ez viszi a pálmát! Jól összerakott, nincs benne hiba!

2017.11.06 laci044

Alapvetően a Marvel filmekkel kapcsolatban ambivalens érzéseim vannak, ugyanis néha már a szórakozást sem lelem bennük, nem hogy ennél többet. Az utóbbi időben azonban sorra értek a kellemes meglepetések, ami sort gyarapít az idei Thor mozi. Apró biz... Több

2020.11.29 Patya94

Ennyire bugyuta, gyerekes poénokkal operált, erőltetett filmet nem sokat láttam. Nem a nézhetetlen kategória, de nem áll messze tőle. Sajnos ezt a fajta minimalista irányvonalat követi most a Marvel, ami számomra elszomorító.

2019.03.03 FGyula

Akapvetően szórakoztató

A film nem rossz. De sajnos két rajzfilm fura szerelemgyereke lett.