Thor

Thor

2018.04.22 TomÁcs

Azon kevés szuperhősős filmek közé tartozik, ahol mindenki a fő gonosznak szurkol. Mellette Thor kicsit lúzer karakter, humoros meg minden, de Loki sokkal izgalmasabb.

2015.02.26 andor50

4 évvel ezelőtt csak hébe-hóba jártam moziba, de miután megnéztem ezt a filmet, olyan élményt adott, hogy nagyon megszerettem a mozizást. Thor karaktere számomra nagyon érdekes és Loki nagyon jó negatív karakter. Kedvenc szuperhősfilmem.

2023.01.07 bkzsani

Hát, nem is tudom. Az eleje annyira nem nyűgözött le. A vége felé vált izgalmassá. Ennél egy kicsit többet reméltem/vártam. De attól függetlenül kíváncsian várom, hogy elérkezzek a következő Thor részekhez.

2017.02.23 diumiu

Nem voltam túlságosan lelkes amikor annak idején ezt a filmet kellett megnéznem. Nem igazán rajongtam a "szuperhősös" filmekért, de Thor némiképp megváltoztatta a véleményemet, amiben a humor nagy szerepet játszott, így ezt a karakter és filmet nagyon megkedveltem.

2018.04.26 MMcFly2015

Nem vagyok egy túlzott fantasy őrült, így a túltolt CGI-s Asgard nem tudott kellően lekötni. Látványos ugyan, de a Földön játszódó történetszál sokkal több élvezetet nyújtott. Kulcsfontosságú a MFU ezen darabja is, mondhatni, hogy egy 0. rész a Bossz... Több

2017.12.10 Greeta

A kalapácsos szuperhős. Thor nem egy szokványos Marvel alak. Kicsit mufurc, de kemény mint a szikla és nem ismer kegyelmet. Loki is egy jól kidolgozott karakter.

2021.05.20 stewie_griffin_2005

Először még 9 pontot adtam rá a 10-ből, második nézés után ezt módosítom 8-ra. Először jobban megfogott az Asgardi világ és a Földön történő események is, de most már rájöttem, hogy nem olyan nagy történések vannak a filmben. Arra is rájöttem, hogy N... Több

2016.07.25 Leilani

Elég gyenge a film, nagyon untam, ha nem lenne benne a Marvel-moziverzumban, nem néztem volna meg. Nagyon jellegtelen a film. A színészek unalmasak. A történet vontatott. Egyszer nézhető.

2019.01.06 szabomarc

Humoros, az átlagos szuperhős filmektől kissé elütő történet, nekem tetszett. A színészek jók, végig lekötik az ember figyelmét a történettel, ajánlom.

2017.01.01 Scramananga

Egy kicsit más, mint az eddigi Marvel filmek, de nekem tetszett. A látvány fantasztikus, a díszletek kreatívak, mind a 4 "főbb" szereplő jó alakítást hoz. A baj vele, szerintem az, hogy lassan építkezik, így az első óra unalmas lehet azoknak akik a p... Több

2018.07.17 czerik

Jó film, egy új szereplővel aki jól nőtte ki magát a Marvelben. Jó színészi munka.

2018.03.18 NFG

Szeretem a Marvel filmeket! Nincs ez másképp a Thorral sem! Anthony Hopkins nekem kicsit furcsa volt ilyen szerepben, mert eddig csak elmebeteg/gonosz szerepekben láttam, de itt is megállta a helyét! Viszont akit a legjobban kedveltem, az Tom Hiddle... Több

2019.04.29 iq.csabi

Elég nosztalgikus ez a film, főként azért, mert Thor hatalmas jellemfejlődésen ment át az évek során. Ebben a filmben nagyon jól hozza a karakterét, hogy ő egy isten és mindenkit legyőz, aztán megváltozik. Izgalmas film.

2017.06.22 Olivér Rózsa

Nekem ez volt az első film ami nem tetszett a Marvel stúdiótól. Érdekes mert a közönség szereti de engem nem tudott megfogni. Talán azért mert túlságosan is más galaxisban játszódik