Thor

Thor

2016.04.29 ukla

Az egyik kedvenc Marvel képregény karakterem.Annyira szépen kidolgozott tőrténet a kis király megneveltetésérôl.Letaszítják a halandókhoz és teljesen máshogy látja a dolgokat.Szerintem a legjobbra sikerült alkotás a Marvelnél.A látvány nagyon kidolgo... Több

2015.06.19 szune40

Bitang jó filmet kreáltak és itt semmi negatívumot nem tudnék mondani. Látványban szinte tökéletes és lélegzetelállító tud lenni ez szerencsére nem megy a történet rovására sem.

2015.06.02 era93

Remek színészi gárdát kapott a Thor, nem is meglepő, hogy szerethető lett. Marvel film rajongóként bátran állíthatom, hogy nem lett elnagyolva és túl pörgetve sem a film. Mind látványilag mind történetileg csillagos ötös.

2015.04.21 dóri

Az eleje egy kicsit unalmas volt számomra, de szerencsére azért sikerül egy jó tempót diktálnia a filmnek. Képes meglepetést okozni és megnevetett, Itt-ott néha ellaposodik, de ezt leszámítva én élveztem.

2015.08.16 Corazon.Donq

Egyszer megnézhető a film, de nekem óriási csalódás volt. Ritka ratyi film. Azt se tudtam eldönteni, hogy most sírjak vagy nevessek. Az alap ötlet még talán nem is lett volna túl rossz. De ez a színészi játék, nagyon nem tetszett.

2015.05.18 Balu

Jó kis film. Van benne izgalom, akció, sőt elsütnek 1-2 poént is. A látvány is rendben van. Nincs tele erőltetett poénokkal, szóval ez pont így jó, ahogy van! Nálam mindenképp többször nézős.

2016.02.05 bviki

Oh, Thor. Már a külseje miatt megéri megnézni. :D Loki se rossz és legalább itt is szerepel egy női hős. Ennek is megvan a maga kis mondanivalója. Nagyon fontos karakter az univerzumban.

2016.02.13 Svastitsd

Ahogyan minden szuperhősös filmben, itt is szuperképességeket kapnak a főhősök, és azért jó nézni, mert jó elképzelni, hogy mi vagyunk a szuperhős helyében. Thor tudatlansága az emberek bolygóján néha viccesen jön ki, jó film.

2017.10.03 Garfbob10

Sose voltam igazán oda a Thor filmekért, de azt el kell ismernem, hogy egy remek kosztümös dráma kerekedett ebből. Picit túl szűknek éreztem az egészet, kevés és nem túl nagy helyszíneken játszódik, ráadásul Asgard-ból is keveset látunk. A szereplők ... Több

2016.02.09 Dniel

Nagyon izgalmas és egy remek felvezető film a Marvel Univerzumban. Izgalmas és élvezhető. Minden Marvel filmben nagyon jó színészek vannak és a történet is isteni!

2015.11.13 prof.zoltan

Nagyon szeretem a Marvel filmeket és ezek alól ez sem kivétel! Thor eredettörténete, átalakulása, "magára találása", jó kis popcorn mozi, igazi Marvel film!

2016.06.14 philboy

Semmi meglepetés, semmi újdonság, egy újabb jól összehangolt Marvel mozi, annyi plusszal, hogy végre a képregényfilmekben is megjelennek a háromdimenziós karakterek, akiknek végre van egy kis mélységük. Ez mindenképp előrelépés, meg hát Branagh-től erre azért számítani lehetett, de azért lenne még ezt hova fokozni.

2015.05.01 house354

Marvel rajongó vagyok így kövezem a filmeket. A Thor egy nagyon jó film, remek sztorival, persze itt is benn vannak a Marvel filmek tipikus vonásai, de ez teszi olyan jóvá.

2016.02.12 Isindar

Nagyon jók a film karakterei főleg mikor Thorból előtör a viking buli hangulat, amúgy rövid, és érződik rajta, hogy majd talán a folytatásokban megkapjuk a válaszokat.