Thor

Thor

2024.02.06 SzimikeésBéci

Abszolút lenyűgözött bennünket ez a mozi. Végig izgalomban tartott a film története, és a színészi alakítások is zseniálisra sikeredtek. Nem is tudjuk, miért mellőztük eddig.

Egyszerűen már sok(sokk!) ez a fajta film,filmek.Nem győzöm kapkodni a fejem,hol vannak a színészek,igazi jelenetek,igazi film? Nem jó irányba megy a filmgyártás....sajnos!

2016.05.16 Yosihiro

Az első Thor film. Itt azt érzetem nem eléggé teljes a vonalvezetés a történet lényege nem volt tiszta. Igen kellett a másodiik rész és a többi majd... Egyszóval nagyon jó lett amit érdmes megnézni kalsszikus ! üdv Yosi

2017.11.26 ArpiHajdu és Réci

Felejthető

Amikor az ember egy trilógia harmadik részét akarja megnézni, rá kell döbbennie arra, hogy úgy nehezen fogja érteni a dolgokat, ha nem látta az első két részt a szériából. Nos, a Thorral így jártunk, mert annak idején nem igazán tudta felkelteni az é... Teljes kritika

2019.04.13 Thibo84

Ennél a filmnél éreztem úgy, hogy gyorsan meg kell csinálni ezt az eredettörténetet is, hogy aztán csatlakozhasson a Bosszúállókhoz. Nem tudom, nekem a többi alkotáshoz képest ez a film egy csapodár munkának tűnik, és hiába a nagy nevek, még az sem t... Több

2017.07.24 Deku

Megint csak egy Marvel remek filmmel van dolgunk. Szerintem hibát vajmi keveset vélhetünk felfedezni benne. A szereplők pedig egytől egyig kiválóak voltak.

2017.07.22 Orosz István

Ismételten egy zseniális Marvel film jó a sztori tetszik ez a mitológia, és a Marvel univerzum összevetése. A sztori a csatajelenetek is mind fantasztikusak.

2019.01.27 dailyfilmsan

Kiforratlannak éreztem a filmet. Nagyon kezdetlegesnek és lyukacsosnak mint egy szelet sajt. Tudom a bemutatás volt a célja hogy felvezesse Thort és Lokit, de Thor nagyképű pupákként lépett a színre Loki pedig túlságosan épész érvekkel " vezette meg ... Több

2020.07.26 Timon

Alapjaiban véve látványosan kivitelezett ez az asghardi világ és igazából szinte mindent látványosan,részletesen megcsináltak benne.A karakterek is kedvelhetőek és maga a történet azért nem szenved fantáziahiányban.

2019.08.14 Szilonka

A kedvenc szuperhősőm, mert eltér a normáktól. Kicsit fafejű, de pont ezért kedvelhető. A története is újszerű, jó film.

2019.06.16 Ms. Akárki

Nem rossz ez a Marvel film sem, de valahogy nem olyan maradandó az egész történet. Ez a film már túlságosan is meseszerű talán, az miatt nem jött be annyira. Jane üde színfolt volt Thor mellett. Látványos volt nagyon Asgard és a harcok.

2018.08.12 Norbert93

Nézhető és élvezhető bemutatkozás Thor részéről, Asgard különösen tetszett. A végső harc miatt, amit nagyon szépen sikerült elrontani, csak 4*.

2019.03.28 harnas1207

Hiába semmi köze hozzá, mégis Thorban állandóan Superman karakterét látom. Ettől szinte a film egyetlen pillanatában sem tudtam elvonatkoztatni. Bár a végén egyformán gyengének találtam mindkettőt.

2017.11.02 Bazzzsi

Számomra a szuperhősős filmek ideje már régen leáldozott, de Thorban mégis van valami ami tetszik. Talán, hogy nem e világi, neki is új a Föld és sok vicces jelenetet szült ez.