Transformers

Transformers

2015.11.18 Regi82

Magát a képregény nem követtem így ez volt az első Transformers élményem és azt kell mondanom,hogy nagyon tetszett. Szerintem jól megcsinálták ezeket a robotokat és a jó színészeket kapott a film. Optimus magyar hangja egyszerűen csodás,imádom!! Az pedig külön öröm,hogy a robotoknak van humora is főleg Űrdongó :)

2015.10.31 katalin19

Fura hogy transformerek segítségével mentik meg páran az emberiséget a háborúk alól. Az ember fantáziájának végtelenség határait feszegeti. Nagyon ötletes. Van mondandó valója. Szuper minden féle szempontból.

2015.06.01 *tünde

Sokszor meg lehet nézni, remek látványvilág. Ez a része a legjobb, a többi már nem kötött le annyira. Ajánlom azoknak akik szeretik a látványos akciófilmeket, némi szerelem, elegendő humor.

2016.04.19 Kate Rainbow

Hatalmas kedvencem ez a film. Az összes részét imádtam. Nagyon tetszik a történet maga. Jól lett kitalálva és kivitelezve is. Elképesztően látványos lett. Teljesen magával ragadt. Űrdongóért pedig rajongok. :D Totál akciódús kis film. Nagyon izgalmas, csak ajánlani tudom.

2015.08.12 Corazon.Donq

Nem is nagyon találom a szavakat. Hogyan is lehetne ezt jól és tömören leírni? Pörgős, fantáziadús és csodálatos. Mindent vitt ez a film az én ízlésemmel. Azt hiszem, simán megy rá az 5 csillag.

2015.05.29 *bella

2016.02.09 bviki

Tetszett amikor megjelent. Jó filmnek gondoltam de a 2- rész után már nem követtem a szériát és már nem nagyon fog meg a film. Amúgy izgalmasnak mondható és jól kitalált dolog.

2015.11.02 Vivi02

A Transformers egy nagyon is nézhető film. Szórakoztató, vicces és amíg az ember nézi ismét gyermek lehet egy kis időre. Szerencsére akcióban sincsen hiány.

2015.08.31 nagynesze

Bud Spencernyi vállveregetés jár minden alkotónak és megálmodónak, aki részt vett abban, hogy egy ilyen ötlet megszülethessen. Autonóm robot(ikus) organizmusok (Autobotok) Ejha! Ezen kívül látványos, humoros, érdekes karakterekkel van teli.

2016.04.20 KrisztiEsLaci

Imádom, imádtam és imádni fogom! A gépekké (jobbára autókká) változó robotok lebilincselőek voltak a gyerekkoromban, és mára, a technika segítségével filmre vitték! Fantasztikus látványvilág, elképesztő effektek! Egyszerűen tökéletes. Talán egy kis h... Több

2016.04.24 johnny87

Én nagyon szeretem.Ha lehetne mindennap megnézném.Emlékszem mikor legelsőnek láttam teljesen letaglózott.Ilyen látványos filmet.Ez van ha két nagy ágyú összefog Bay+ Spielberg.Az akció jeleneteknél nagyon látszik Bay stílusa, de viszont tinik jelenete az pedig a másik nagyágyúé.Egy igazán elbűvölő szórakoztató film.

2016.02.11 Krisztian

Annak ellenére, hogy sok helyről kapja a negatív kritikákat, én nagyon szeretem ezeket a filmeket és igen, Michael Bay kissé el van borulva effektek terén, de legalább szórakoztató látványvilágot teremt.

2015.11.26 mrstubbs

Sok hibát nem tudnék felsorolni a fimmek kapcsolatban, mert nem találtam. Sok kreativitás és nagy fantáziavilág jellemzi a készítőket, de ez nem baj. Amit vártam, azt sokszorosan megkaptam. Látvány, grakifa, élmény 5*

2016.02.11 domi1229

A sztori érdekes, és egy kicsit elgondolkodtató. Remek akciójelenetekkel van ellátva film, a színészek sem rosszak. De valahogy nekem nem adta át azt a jó film érzést, nem tudom nekem annyira nem jött be, szerintem nem egy nagy dolog ez a film.