Transformers

Transformers

2015.10.30 MrBlond

Aki drámát akar meg romantikát, az nézzen meg mást, mert itt csak több tonnányi transzformersz látható. Van a filmnek valami sztorija is, hogy nagyon nyírja egymást két idegen faj, de kit érdekel a sztori, ez a film csak látvány és kész. Látványnak viszont nagyon jó, még ma is megállja a helyét, pedig nem mai gyerek.

2015.01.29 amazing12

Többször nézhető film :)) Kimagasló a vizuális ábrázolása, ugyanakkor a szereplők és karakterek is nagyon ügyesek. Rendkívül látványos akciófilm.Ajánlom azoknak akik szeretik az izgalmas filmeket

2015.01.28 shifty986

Kötelező film! :) Nekem nagyon bejött, vicces, izgalmas, többször is nézhető.

2015.02.08 mesterjani

Közepes film, remek látvánnyal. A történet és az alakítások nem sokat érnek, ettől mindenképp el kéne vonatkoztatni.

2015.01.31 sinkotiborne

Valami elképesztően jó, nagyszerű a történet és minden jól,remekül meg van csinálva.Mindenkinek csak ajánlani tudom aki még nem látta.Biztos nem fog csalódni benne.

2015.03.02 Atsop

Közepes akciófilm. Az egyetlen zavaró dolog a beszélő robotok, sajnos elég sokszor felbukkannak :P. Egyszer nézhető a történet miatt, viszont a látvány nagyon jól megcsinált.

2015.02.25 mambi985

Kedvenc! Sokszor meg lehet nézni, remek látványvilág. Ez a része a legjobb, a többi már nem kötött le annyira. Ajánlom azoknak akik szeretik a látványos akciófilmeket, némi szerelem, elegendő humor.

2015.01.31 retine43

Ez a film volt a széria mélypontja, szerintem nem is kérdés. Nem voltak karakterek, nem volt történet, még egy normális monológot sem tudtak írni.

2015.03.28 MMarko22

A képi világa fantasztikus. Igazi fiús film. Robotok és Megan Fox. Többször nézhető és mindannyiszor izgalmakkal teli. Az összes része telitalálat.

2015.02.19 Fedina0622

A robotok újraértelmezése tetszik. A szereplők is jók. Végül a világ is menekül. Ennél több nem is kell. A látvány elképesztő, és a történettel is minden rendben volt, szerintem abszolút korrekt kis film.

2015.04.06 Kecskex

Nagyon jó akciódús látvány film, én imádom (bár története tényleg nincs).

2015.02.07 Hitman

Emlékszem, hogy ez nagyot ütött a mozikban. Senkit nem érdekelt, hogy nem szól a film semmiről azon kívül, hogy jönnek a robotok és Megan Fox szexi. Ennyi. Ennyi kell ide, és ez meg is van maradéktalanul. Csak annyi látvány és akció került ebbe a filmbe, amennyi belefért.

2015.08.31 nickiasaur

Látványos film nagyon, nekem tetszett az egyik legnagyobb kedvencem Űrdongó mindig megmosolyogtatott főleg a zeneválasztásaival. Sokat mosolyogatam a filmen, mert vannak vicces jelenetek is a rengeteg robbanás mellett.