Transformers

Transformers

2024.03.02 kabel

Robotok és poénok

A Transformers-filmekre nem valószínű, hogy pár év múlva emlékezni fogunk. Az első rész talán a legjobb, de azért lássuk be, egy olyan marketingtermékről van szó, melynek egyetlen szerepe, hogy több játékot adjon el 3-16 év körüli célcsoportjának. Íg... Teljes kritika

2017.07.18 Deku

A lehető legjobb Transformers film az összes közül. Egész jó volt még itt a történet és nem csak a látványra hajtottak a készítők. Ezen kívül jó humora volt a karaktereknek.

2019.04.29 Thibo84

Alig vártam az első előzetes után, hogy végre láthassam a filmet. A robotok átalakulása igen részletgazdag és látványos, csak az alakváltás közbeni kiadott hangot hiányolom, amit a rajzfilmekben megszoktam. Shia LaBeouf alakítása teljesen kiakaszt, h... Több

2019.06.27 Ms. Akárki

Ez az eredeti első része a Transformers szériának még nagyon ötletes és akciódús és nem csupa robbantás és pirotechnika az egész. Shia LaBeouf istenien elviszi a hátán a filmet és a gyönyörű Megan Fox a barátnőjeként csak hab a tortán a filmben.

2017.07.27 Orosz István

Zseniális, tíz éves de megunhatatlan. A rajzfilm sorozat tökéletes megfilmesített változata. Nagyon jól megalkották a robotokat le a kalappal tényleg.

Már megint űrutazók? Már megint meg kell menteni a világot? Már megint egy szürke kisegérnek? Az amerikaiaknak nem túl sok eredeti ötlet pattan ki a fejéből!

2019.01.03 dailyfilmsan

Velős akciódús és vagány. Micheal Bay Transformerse sok tekintetben példaértékű. A nagyszabású akciójelenetek és az autobotok ilyen szinten élethű ábrázolása előtt le a kalappal. Sajnos nincsen rózsa tövis nélkül. A sok akciójelenet egy idő után ismé... Több

2022.11.27 Erik Csok

A Robotos filmek legjobbja!

Sokan már ezt a részt sem szerették, amit igazából nem nagyon értek. Nekem nincs bajom a folytatásokkal, de nyilván ez a rész már-már klasszikus lett. Ennek a filmnek még volt lelke, és sokkal több volt, mint egy nagy zúzós valami. Most is megy éppen a tévében, ennek apropóján írok róla. A Reszkessetek, betörők mellet szerintem ezt a filmet láttam a legtöbbször életemben. A színészek is tök okésak, és a története is érdekes. Látványban nagyon ott van (bár a többi részben sem spórolnak evvel). Az Autobotok mint karakterek is jók, és a fővezérnek van is egy-két jó monológja a filmekben (lásd ennek a résznek a végét). Szóval, ennyi. Lehet szidni Michael Bayt, de azt vitatni nem lehet, hogy ezt a filmet nagyon látványosan megcsinálta.

2016.10.23 Szivárvány1

Az első rész még nagyon jó volt. Akciódús és nincs tele folyamatos felesleges és logikátlan robbantgatással és zúzással, mert akkor még volt értelme a filmnek, tartalma. A színészek is nagyon jól voltak eltalálva. Izgalmas volt.

2018.07.20 Norbert93

Az egyetlen jó film a sorozatból. Kellően látványos és izgalmas is egyben. Michael Bay új színt hozott a látványfilmek világába, amit aztán a következő filmeknél sajnos erőteljesen túlzásba vitt.

2018.12.10 harnas1207

Az első az igazi, mind látványba és hangulatba is. Ugyan ez sem egy nagy durranás, de messze veri a folytatásait.

2017.01.04 rainman

Tíz év után újra próbálkoztam vele. Az előítéleteimet és az emlékeimet próbáltam felülírni az újra nézéssel. Nem sikerült. Ha objektív akarok lenni, akkor ez egy brutálisan látványos, izgalmas, humoros akció/kalandfilm. Az is. Az effektek nagyszerűek... Több

2019.05.12 petraszab

A robotos filmek nem az én világom, de ezt kedveltem. A sorozatból ez még a legjobb rész. Van történet és jó a látványa.

2018.08.23 kevelin

Csak és csak az első rész volt jó semelyik utána következő nem. Erről ezt az egy bőrt kellett volna lehúzni ez viszont tökéletes lett