A szomorúság háromszöge (2022)

Triangle of Sadness

Hanna Oldenburg
Woody Harrelson
Arvin Kananian
Harris Dickinson

BÉLA Nézhetetlen  2022. 11. 27.

Rossz

Semmi egy film. Még hogy ez a borzadály a év legfontosabb filmje! Röhej.

erahurka   2022. 09. 14.

Akartam szeretni, de nem, egyszerűen túl hosszú és sokszor túl vontatott, a vége felé konkrétan szenvedtem és vártam a stáblistát. Három szegmensből áll, a középső elég jó, az utolsó túl hosszú, az elsőt meg úgy ahogy van ki lehetett volna vágni. Nag... több»

BloodyMary   2022. 10. 08.

Fuh, gyerekek ez igazán felkavaró filmélmény volt. Mindenkinek ajánlani tudnám, de szerintem egyszerűen nem mindenkinek fog tetszeni. :D

sandor   2022. 10. 07.

Szerintem ez az év egyik legfontosabb filmje, semmiképpen sem érdemes kihagyni, habár eléggé megosztó, szerintem.

BloodyMary   2022. 10. 06.

A film összbevétele 26 932 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 71 601 430 forintot termelt. A hazai mozik összesen 40 220 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A 2022-es Cannes-i Nemzetközi Filmfesztiválon 8 perces álló tapssal ünnepelték a filmet.

(csd)

Woody Harrelson korábban megerősítette, hogy ő alakítja majd a történetben a kapitányt.

(csd)

Trágyából meggazdagodó orosz milliárdos, testéből élő modell, fegyverkereskedő brit, illetve ipari mennyiségű hányás és fekália is van az idei Arany Pálma-díjas A szomorúság háromszögében. Ruben Östlund megrendezte az eddigi leggrandiózusabb, ugyanakkor legüresebb filmjét. több»