Tron: Örökség

Diesel   2018. 06. 04.

Igazi vérbeli Sci-fi. Végig látványos és kiváló módon végig leköti a nézőt. A történet szépen felépített nagyon tetszett benne ez a retro vonal. Nagyon vissza hozta ez az 1980-1990-es évek hangulatát, főleg az elején amikor Sam bemegy a játékterembe. Van egy különleges stílusa a filmnek és nem csak a látvány miatt hanem a kiváló Daft Punk zenéknek is köszönhetően. A színészek játéka is tetszett Olivia Wilde meg szépséges mint mindig. A film vége kicsit kiszámíthatóra sikeredett, de ezt simán el lehet nézni neki. Összességében tetszett és örülök hogy megnéztem.

indingo   2019. 08. 15.

Számomra olyan volt az egész, mint egy mesefilm. A történet, ezek a hacukák, meg játékok. A látvány sem nyűgözött le.

kabel   2015. 10. 09.

Látványban és hangban kiváló, minden másban borzasztó. Daft Punk zenéje hihetetlen jól illik a filmhez, azonban hiányolta a motoros üldözéseket vagy igazából bármilyen érdekességet.

Deku   2017. 10. 25.

Nagyon jó pillanatokat szerzett a film és nem mondanám, hogy panaszkodnék rá.Igazán kellemes örömöt okozott ez a film, mert nagy kedvencem lett pedig nem is gondoltam volna róla.

erahurka   2018. 08. 12.

Pontosan mint az első rész, csak jobb látvánnyal: idióta történet, ne vicceljünk már, bemegyünk a számítógépbe és akkor kis emberek rohangálnak benne? Pff....

Bruce Boxleitner
Jeff Bridges

Flynn elmagyarázza a fiának a CLU valódi szándékát, hogy akarja őt előcsalogatni hogy megkaparintsa a lemezét. Amikor azt mondja, hogy "az egyetlen módja annak, hogy nyerj, ne csak játssz", ez az 1983-as "Wargames" -re való utalás.

(Diesel)

A film több mint 1500 vizuális effektet tartalmaz.

(Diesel)

James Frain-nek le kellett borotválni a haját, és a szemöldökét fehéríteni kellett, hogy Jarvis szerepét eljátszhassa.