Ó, anyám!

Snatched

2019.07.25 Ms. Akárki

Nagyon csalódott vagyok. Ilyen szereplőgárdával igazán többet érdemelt volna ez a film. Kínos, unalmas, lapos és gagyi poénok tömkelege ez a film. Allig bírtam végignézni. Max egyszernézős sajnos.

2017.09.26 ArpiHajdu és Réci

Ó, anyám, ez kínos!

Na, ez a film több, mint kínos. S mi még moziban akartuk megnézni annak idején, utólag nagyon örülök, hogy nem tettük. Goldie Hawn egy igazi színész legenda, aki karrierje csúcsán maga volt a csupa nagybetűs KOMIKA. Számos filmjében bizonyította ezt... Teljes kritika

2018.03.02 indingo

Voltak egészen parádés jelenetek benne, másutt teljes mélypont. Néha sikítva röhögtem, bár az altesti poénokat már kicsit untam. Kell hozzá egy lelkiállapot az biztos. A bélgiliszta kicsalogatása nyers hússal, na az vitt mindent.

2019.01.28 Yosihiro

ÓÓÓ

Kicsit félve kezdtem nézni ezt a filmet, de mily meglepö egy remek kis vígjátékot kaptam. Aminek igazából örültem is. A történet egy lányról szól az elsö 20 percben aztán belép a színre az édesanyja ami iagzából feldobja a filmet. Remek poénok és remek történetvezetés jellemzi a filmet. Az elsö lépésekben kicsit bugyutának tünö film értelmet nyer kibontakozik egy remek kalandokban bövelkedö vígjáték. Azt hiszem aki ezt a párosítást szereti az nem fog csalódni. A színészi alakítások közül Goldie HÍ. emelném ki aki nagyot alakít és viszi a hátán a filmet. A kicsit bugyuta lánya aki igazából még nem nött fel gyengébben alakít de épp a poénok miatt válik szimpatikussá a film alatt. Maga a történet remek és a kalandok is igen változatosak van akció, romantika és látvány is. Összeségében egy remek vígjáték amit látni kell. Nézhetü nem unalmas. A hang és a látvány is rendben van bár vannak némi kamera hibák de ettöl függetlenül egy jól sikerült alkotás. Csak ajánlani tudom mindenkinek nem fogtok csalódni benne az biztos. Üdv Yosi

2018.11.28 HercegPeter

Eleinte azt gondoltam, hogy Goldie Hawn eléggé a csőd szélére kerülhetett ha szerepet vállalt egy ilyen filmben. De aztán ahogy egyre haladtunk előrébb és azt kell, hogy mondjam, megvan az első Schumer film, amitől nem mászok a falra. Félreértés ne e... Több

2017.09.06 Berto49

Aranka 15 év elteltével 71 éves korában visszatért! Egész biztosan a rengeteg plasztikázás miatt elfogyott a pénze, de az a rengeteg pénz mind veszendőbe ment, mert úgy néz ki, mint akinek szétbombázták az arcát és puzzle darabokból rakták össze. Egy... Több

2018.04.09 Szilonka

Helyenként végtelenül primitív, másutt igen szórakoztató. A film összességében a kettő között van. Egyszer érdemes megnézni, de maga a történet nem túl erős.

2019.02.02 Norbert93

Nagyjából azt a szintet hozza, mikor anno az ünnepek vége felé a az utolsó délutáni filmeket vetítették, és az ember kínjában megnézte, mivel jobbat nem adott le a TV2 sem (nem annyira rossz film egyébként), mert internete nem volt még, és egyébként is csak 3 csatorna volt.

2018.04.14 TomÁcs

Azért Goldie Hawn se ma volt fiatal. Egy-egy jelenet van ahol kicsapja a biztosítékot, amúgy nem vészes. A története kicsit erőltetett, de azért meg lehet nézni.

2019.02.03 Timcsi

A Schumer-Hawn páros egész jó volt együtt. A történetében voltak kedvelhető és valóban humoros jelenetek. Egynek jó.

2017.09.13 SzFa

Nekem nagyon tetszett a film, azért négy csillag, mert szerintem egyszer elég megnézni, mert utána ismerjük a poénokat és annyira nem jók a poénok. A cselekmény kiszámítható, de még így is jó. Sokat nevettem rajta, egy fárasztó nap utána felüdülés a ... Több

2017.05.23 vivikejencikelara

Vicces film. Ennyi amit tudnék rá mondani. Szereplőktől többet vártam. Amíg néztem lekötött a film , de talán többször nem nézném meg. Ezért csak 4 csillag.

2017.08.27 T.Andras

Nem tudom, hogy a filmet értékelik e alul az emberek, vagy én néztem meg nagyon jó hangulatomban (valószínűleg az utóbbi), de szerintem nem volt olyan rossz, amennyire a kritika lehúzza. Sőt én nagyon is jól szórakoztam rajta, még ha együgyű is volt olykor.

2018.08.10 varkonyiildi

Nagyon bírtam a jópofa anya-lánya párost. Vicces, poénos a film. Nagyon jó, könnyed kikapcsolódás, tök jó környezetben. Tetszettek a párbeszédek, beszólások.