A majmok bolygója: Háború

War for the Planet of the Apes

2018.10.21 Csillagpor

Egész jó akciófilm lett, de a történet kicsit gyenge lett számomra a korábbi Majmok bolygója részekhez képest. És könyörgöm...nincs olyan ló aki felengedne kb. a hátára két majmot is akár XD Bár ez lehet csak engem zavart. Akciódús, egész jó kis csavarokkal operáló film. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni.

2019.01.14 szabomarc

Nekem személy szerint az első rész jobban tetszett, de jól kibontakozik a cselekménye így több rész alatt az egész történetnek, nekem tetszik. Ajánlom.

2018.07.18 czerik

Nagyszerű film, méltó befejezése egy jó filmsorozatnak. Izgalmas minden perce, ajánlom mindenkinek.

2017.12.23 bbozsi

Amennyire újító volt az első rész, és sodró a második, annyira lett gyenge ez a befejező darab. Ritkán mondok ilyet filmre, de ezt bárcsak ne láttam volna. Gagyi, egysíkú, kiszámítható CGI-orgia. Marvelék is csinálhatták volna akár...

2020.12.07 Félix

a nap véleménye

Nézhető akció :)

Egy jó film. Mindenkinek ajánlom, aki szereti az ilyesmit. Jól el lehet ütni ezzel a filmmel az időt. A majmok is szuper karakterek voltak szerintem. Ebben a filmben volt feszültség, izgalom, kisebb poénokkal fűszerezve. Minden rendben volt vele. Maga a cím is nagyon bejött, azonnal felkeltette a figyelmem. Egy nézhető film, az ember nem unja meg egykönnyen. A történet sem volt lapos, ott harcoltak a hazájukért. WOW! Rengeteg pozitív hozzászólást tudok kapcsolni ehhez a filmhez. A forgatókönyvről nem sok mindent tudok mondani, sőt, nem is akarok arról beszélni. Nézzétek meg ezt a filmet, jó kikapcsolódás! Ajánlom mindenkinek.

2018.01.12 Lord British

A nyári lagymatag blockbusterek között igazi csemege volt számomra, és bizonyos pontjain a hideg kirázott tőle. Nem klasszikus értelemben vett "háború"-t tartalmaz, inkább az elvek és érzések csatájának lehetünk szemtanúi, csontig hatolóan. És könyörgöm, Andy Serkisnek adjanak már egy Oscart!

2018.08.13 koricapito

Tökéletes lezárása egy nagyon jó film-sorozatnak.

2017.10.13 kozse48

Elsőrangú. Cselekmény, érzelmek, történetszövés, logikus viselkedés, színészi játék, CGI. (Megjegyzem, én erősen útálom a CGI-re épülő filmjeleneteket, de itt minden a helyén volt.) Woody Harrelson ugyanazt a szintet hozza, mint az Apocalypse now-ban Marlon Brando. Rég láttam ennyire jó filmet.

2017.07.13 vejunkanew

Andy Serkis egyszerűen parádés! Ami a filmet illeti, meg lennék lepve, ha idén látnék ehhez mérhetőt. Nem találok rajta fogást. Remek látvány, kimagasló sztori, lehengerlő színészi alakítások, nincs miről beszélni. Hollywood tud ilyet is, ami a Trans... Több

2017.07.22 Joan

Szerintem rohadt jó film, jól lezárták a trilógiát. Nálam az első kettő abszolút szerelem és hál Istennek ebben sem kellett csalódnom. :)

2018.01.15 Arginnon

Nagyon izgalmas film. Rettentően tetszett lassú ritmusa és rendkívül "emberi" szemszöge. Magával ragadó.

2017.12.06 Imlah

Nekem nem jött be a film. A kategóriáért nem vagyok oda és a sztori sem fogott meg igazán. A karakterek sem tetszettek. Többre tartják a filmet mint amennyi valójában.

2018.05.31 Csicsi88

Nekem nagyon tetszett a látvány és technika. Teljesen élethűen adta vissza. A történet is jó volt, a karakterek remekeltek, fordulatos és kiszámíthatatlan drámai.

2017.07.19 Nathen

Szerintem katasztrófa. Több mint két óra a majmok érzelgéseiről, meg nyüglődéséről, két közepes akciójelenettel. Lehet divatból túlmisztifikálni, és sztárolni, de ez egy nagy kalap ****.