Valerian és az ezer bolygó városa

Valerian and the City of a Thousand Planets

2018.07.27 Norbert93

Nem lett igazából rossz film, de rengeteg lehetőség nem kerül kihasználásra benne, továbbá nagyot rontott a filmen a Valerian személyiségéhez nem illő és gyenge teljesítményű főszereplő.

2018.11.21 harnas1207

Borzalmas film. Nem volt se látványos, se izgalmas. A sztori gyerekes. Hihetetlen nagy bukta.

2017.12.04 BoBamburg

Igazából semmi extra, szokásos CGI orgia. Látványra nincs panaszom, de sokat nem kell várni tőle, nem egy maradandó élmény.

2017.11.18 Bazzzsi

Én a képregényről nem sokat tudok, de a film tetszett. A látványra nem lehetett panasz, bár én a többi kultúrából többet akartam volna látni, azt ott az elején lezavarták és annyi volt.

2018.11.04 VvV

Teljesen a látványra mentek a készítők, ami rendben is volt. Történetben elég lapos lett.

2017.07.23 Lonka

Mesefilm felnőtteknek.A hossza ellenére nagyon jól felépítették, mert nem éreztem, hogy közel két és fél órás a film. Látványos volt és végig pörgött. Tetszett.

2017.12.29 rainman

Ízig-vérig látványfilm! Nagyon látványos, talán túlságosan is. A történetre és a karakterekre elfelejtettek időt és energiát belelölni, az alkotók minden kreativitása a látvány, a világ megalkotására ment. Érződik, hogy hangulatban igyekeztek az Ötöd... Több

2017.12.11 Greeta

Szerintem nagyon nehéz vászonra vinni egy ilyen múltú történetet, de azért a készítőknek ez valamennyire sikerült. A varázs azért elmaradt, ennek oka talán a túl egyszerű történet volt.

2020.10.15 jfruzsi97

Nagyon látványos film, a sztori is érdekes. Egy két kérdésre nem sok vagy semmi választ nem adott a film. Jó lenne egy második rész.

2017.12.07 Milanman

A Valerian képi világa, technikai és vizuális ötletei olyan szintű élményt nyújtanak, ami mellett simán megbocsájthatók a történetben rejlő apró hézagok. Az összhatás így mindenképpen remek. Igazán agyament, Besson-os, nagyon színes, szagos világ, de... Több

2018.10.14 Csillagpor

Nagyon jó lett. Nem értem a fanyalgókat. Mindent mindennel össze akarnak hasonlítani ami nem minden esetben kifizetődő. Szerintem klassz világot hoztak össze ismét. Jó az alapötlet és a színészgárda is. Bár a női főszereplő arcmimikáján lehetne dolgo... Több

2018.04.11 Annuska

Nagyon-nagyon a látványra ment, amire nem is lehet semmilyen kifogást emelni. A színészek kicsit unottak voltak, de a bombasztikus történet hiányzott.

2023.08.19 Ergit

Egyedi történet, egyedi kivitelezés, izgalmas, látványos! Klasszikussá válik nemsokára!

2017.10.19 czigler.nora

Hát szerintem nagyon nagy jóindulatúság részemről a 3 csillag. Tipikusan az a film, ami nem nyújt mást, csak látványt, és azt nem is tagadja. Bugyuta és felejthető.