Valerian és az ezer bolygó városa

Valerian and the City of a Thousand Planets

2017.07.23 moviewer

Én 4DX-ben láttam a filmet, ez hozzáadott az élményhez, bár helyenként nekem már túl sok volt. A történet egész jó, bár a közepénél kicsit lassúnak éreztem. Ennek ellenére szerintem egy ideális családi film.

2021.10.27 belavagyok

A látvány elvitt mindent, és nem maradt a történetre elég craft.

2018.01.03 Bob

A film minden perce élvezhető. A látvány, az effektek nagyon el vannak találva. Aki szereti a látványos fantasy/sci-fi filmeket és nem csak a Star Wars X. részeiért van oda, annak mindenképpen ajánlom.

2018.01.12 Lord British

Amekkora reklámhadjáratot kapott, ahogy szokták mondani, nagyobb volt a füstje mint a lángja. Egy közepes sci-fi akciófilm, aminek a 2 főszereplője között semmiféle kémia nem érződik. A látvány valóban szép, mi több a tengerpartos jelenetek lenyűgöző... Több

2018.07.25 Meea

Szuper film, elképesztő látványvilág. A modell csajban (Cara Delevingne) kellemeset csalódtam, mert a színészet is megy neki.

2018.07.23 kisssjanka

A neves színészek ellenére a film kissé gyengére sikeredett. Vannak jó fantasy jelenetek és effektek de ennyiben ki is merül a film pozitívuma. Összecsapott a befejezés.

2019.12.31 P

Nekem tetszett. Sajnos nem a moziban néztem meg, így a látvány valamelyest vesztett az értékéből, de még így is jó volt. A történet eleje nekem kicsit döcögve indult, de a végére egész jó lett.

2017.07.21 justynaw

Jó, jó, látványosnak látványos, a figyelmemet lekötötte, de igazából csak bambultam ki a fejemből, de a sztori nem ragadott magával. Azt mondom, nézd meg, ha az ilyen cgi cuccok bejönnek, de azért túl sokra ne számíts tőle.

2018.03.14 Onódi Zoltán

Jó sztori, látványos film. Gyenge színészi teljesítmény.

2019.03.03 FGyula

Érdekes

A film jó a történet nagyon jó lenne. Alapvetően nem szeretem a felesleges jeleneteket de ebben nincs is sok. Egyedül a főszereplő megválasztása hát az gáz. Látvánnyal nagyon szép. A történet jó. De a 170 cm mély nem ép egy kimondottan jóképű színészre huzázk rá a szívtipró akcióhős szerepét. Na ez kicsit lehúzza az egyébként nagyon is jó filmet.

2018.07.14 Empeloc

A filmnek vannak egyértelmű erősségei, és gyengéi. A látványvilága lélegzetelállító. Nagyon kreatív a film atmoszférája a hangulat 10/10. A történet viszont nem átgondolt. Az elején a felvezetés nehezen kapcsolódik a film többi részéhez, csak a végén... Több

2018.02.01 sziniminiz

Szeretem ezt a színésznőt :) Hálát adhatok, hogy mégis belevágtam és megnéztem ezt a filmet mert nem terveztem és annyira jól tettem. Hatalmas csalódást okozott ez a film, azonban ez a fajta csalódás most pozitív volt.

2023.10.01 filmember

Elég komplex, de jó.

2017.07.20 Phalanx

LuC Besson nagyon komoly látványorgiát rakott össze, van benne fantázia bőven, bár őszintén szólva elég öncélúnak éreztem helyenként. Mindenesetre egy élmény volt, ezt nem tudom elvitatni.