Vasember 2

Iron Man 2

2015.07.23 london2012

Ha valaki látta az első rész és tetszett neki annak teljesen biztos, hogy ez a rész is elnyeri a tetszését. Kiváló rendezés kiváló színészekkel. Érdemes megnézni.

2021.06.20 Elkoo

Sokakkal ellentétben nekem az első rész jobban tetszett, mint a második, de azért panaszra nem lehet okom, hisz végig lekötötte a figyelmemet. Ezért nem is bánom, hogy rászántam az időt.

2015.05.07 Mate

Kimondottan erős folytatás, erős főgonosszal és megint csak csattanós párbeszédekkel. Robert megint nagyot alakít.

2016.06.23 postaslaszlo8

Nekem jobban tetszett, mint az első rész. A karakterek jobban kibontakoztak, a történet jó volt, a színészek mind remekül játszottak. Csak azt sajnálom, hogy a harmadik annyira rossz lett.

2015.08.09 Rikudou6

Mennyire jó ez a film, nem is nagyon tudom, hogy ki az, akinek ez ne tetszene. Zseniális színészi játék látható a filmben. Bátran ajánlom mindenkinek. :D

2015.06.26 kovi23

Nagyon tetszett. Nincs sok gond a történettel, lineáris és követhető, hála istennek nem kívántak túl sok szálat belezsúfolni, vagy netán túl sötétebb hangulati irányba elvinni a történéseket, ugyanúgy megvan az a könnyed lazaság és a poénkodás, amitő... Több

2015.06.06 VenuszProjekt

Az első rész után azonnal tudtam, hogy ezt is látnom kell, és itt sem ért csalódás. Egyedül talán annyi, hogy nem moziban láttuk, amit nagyon sajnálok, mert igazán látványos film. Kissé talán borúsabb jellegű, mint az első rész, de szerintem hozza azt a szintet.

2018.03.25 NRD

A film nagyon jó! Jobb lett mint az első rész. Engem az is megfogott benne, hogy már bosszúállós utalások is vannak benne. Ivan karaktere nagyon tetszett.

2019.06.17 Zsolti01

Nem lett olyan jó, mint az első, de azért megérdemli a 4 csillagot. Jól összerakot film lett a hiányosságaival együtt is. De azért az elsőt semmi sem tudja felülmúlni.

2015.06.16 cunci

Szerintem simán méltó az első részhez, akinek az tetszett, jó eséllyel ezen is jól fog szórakozni. Stark még mindig eszméletlen tökös, vicces, egyéni, szerintem ez a karakter önmagában hátán tudná vinni a filmet. De ehhez még hozzájönnek az ügyesen m... Több

2016.07.27 Homer

Nagyon erős folytatás lett tényleg ez a film akárcsak a harmadik rész is. Mindig elámulok hogy a Marvel filmek hogyan keverednek szinte észrevétlenül. Persze az igazi rajongók rögtön észreveszik. Akcióban nincs hiány és persze humorérzékben sem.

2014.12.15 tamas84

Robert Downey Jr. továbbra is brillírozik Tony Stark szerepében, egyszerűen ő a tökéletes választás, ez nem is lehet kérdés. Mickey Rourke személyében karakteres ellenfelet kapott, mindkettejük alakítása remek.Jon Favreau pedig ismét bebizonyította, ... Több

2017.05.02 Wolowitz

Akár az előző rész ez sem múlta alul a sorozatot. Egyre összetettebb lesz érezhetően a történet ami csak komolyabbá és izgalmasabbá teszi. A színészek játékára nincs panasz mindenki kiváló benne.

2016.04.29 ukla

Igazából nekem se jött be annyira ez a rész mint a fél világnak sem.Ez csak arról szól, iszik poénkodik és leolt mindenkit.Végre az első részbe átalakult a személyusége hössé erre megint vissza esik.A karakter fejlődését szerintem nem így kellett v... Több