Vasember 2

Iron Man 2

2015.06.17 Miss Rika

Talán ez az egyetlen olyan Marvel film amire azt mondom, hogy van benne egy szép nagy hiba. Méghozzá az ellenség. Gyenge, semmi kihívás nincs benne. Szinte szánalmas hogy egy ilyen szintű ember egyáltalán ellenfél a Vasembernek. Ha ezt nem nézzük akkor bőven jó kateg.

2015.03.18 pindurcat

Túl sok újat nem hozott a film az első részéhez képest, de ettől függetlenül szórakoztató, látványos, laza blockbuster. Egyszer szerintem érdemes megnézni, lehet hogy azok számára nyújtja a nagyobb élményt, akik nem láták ez első részt.

2015.06.19 szune40

Adva van Vasember és adva van az ellenség aki megpróbálja lemásolni az ő szerelését. Lássuk be gyenge ellenséget kapott ezúttal ami nagyon lehúzza a szintjét a második résznek. Negatívumként ennyit tudnék felhozni. Nem volt az a nagy izgalom amit máskor látunk.

2015.10.31 katalin19

Nekem a folytatásban erős hogy a sok vasrobot megindul. Olyan mese sztoriba ment át az egész. Mondjuk így is jó volt. A lényeg meg maradt. Amit miközben vártam a folytatást el is vártam. :)

2015.06.29 macikutya

Vegyes érzelmeim vannak a filmmel kapcsolatban, mert tetszett is meg nem is. Magával a filmmel annyi gondom van, hogy abszolút kiszámítható, tipikus folytatás, amelyet a két fő szereplő visz el a hátán. Ami a legjobban tetszett, az Harcigép és Vasemb... Több

2015.11.12 gihera81

Az első részhez hasonlóan bebizonyította, mennyire jól is el tud sülni egy látványos akciófilm, ha nem csupán látványos akciófilm. Kicsit mondjuk korrigálnom kell magamat, mert végül is annyira nem volt túlterhelve akciójelenetekkel, de én különösebb... Több

2015.06.30 bigi

Az első rész kicsit erősebb élmény volt, mégsem nyavalygok sokat, mert ilyen igényes folytatást nem sűrűn lát az ember , a Vasember 2 pedig ebbe a kategóriába tartozik. Robert Downry Jr. Megint remekelt a szerepben, ellenben Mickey Rourke karaktere n... Több

2015.06.23 Newyqrk

kicsit gyengébb mint az elődje így csak 4* de attól még muszály megnézni. Mondjuk a szereplő csere nagyon rossz lett a négeré úgy értem. De az a "szerelmi" szál viszont betalált rendesen. A negatív szereplő pedig kellően motivált és remek figura

2015.04.20 dóri

Jobban tetszett, mint az első rész. Főleg azért mert itt a történet árnyaltabb volt.

2016.02.07 bviki

Az eddig 3 film film közül szerintem ez lett a legrosszabb. Persze a vicces ugyan olyan jók csak inkább maga a történet lett rossz. De attól még megnézi az ember mert vasember :D

2015.11.01 Vivi02

Róbert a filmben ismét szerepének megfelelően alkot, bár nekem eröltetnek tűnnik a sok vasrobot benne. A házában szívesen laknék, persze,,ami a filmben van :D

2016.02.13 Svastitsd

Ahogyan minden szuperhősös filmben, itt is szuperképességeket kapnak a főhősök, és azért jó nézni, mert jó elképzelni, hogy mi vagyunk a szuperhős helyében. A vasember még plusszba vicces is, bár szerintem az 1. jobb volt.

2017.10.03 Garfbob10

Az előző résszel ellentétben már rendelkeztek forgatókönyvvel, ám azt jobban át kellett volna dolgozni, mert ez lett a leggyengébb film az univerzumban. Csupán a humor, az akció és a színészi játék (Robert Downey Jr. továbbra is zseniális, de Sam Roc... Több

2015.05.21 Sissy

Nem igazán szeretem az ilyen filmeket. Most is csak azért néztem meg, mert barátnőm imádja Robert Downey Juniort és rábeszélt, hogy nézzem meg vele. Viszont pozitív csalódás volt számomra! Meglepően jó a történet, izgalmas film.