Vasember 2

Iron Man 2

2015.11.11 prof.zoltan

Vasember második kalandja kevésbe tetszett, mint az első rész, de azért ez a film is hozza a megszokott Marvel minőséget! RDJ-t imádom, Tony Stark karaktere meghát zseniális!

2015.11.28 storeman

Egynek elment. A történet más, de a séma ugyanaz, mint az elsőnél. Annyira nem voltam tőle elájulva, de ettől természetesen a további epizódok még érdekelni fognak.

2015.05.01 house354

Robert Downey Jr. ismét nagyot alkotott. A kedvenc Marvel hősöm ezúttal nagyot alakított, bár az első rész jobban tetszett. De ez sem volt rossz film.

2016.02.14 domi1229

Annyira jó ez a Marvel univerzum, különösen Vasember karaktere nagyon tetszik nekem. Az első rész nagyon tetszett nekem, ez a rész már nem annyira, jóval kevesebb volt benne a poén ami nekem nagyon lepontozza a filmet. Sajnos nem is annyira emlékezet... Több

2015.11.28 Hangus

Remek ugyanolyan izgalmas volt mint az első rész.Valahogy egy film 2.részénél már arra számítunk,hogy nem tud ujjat mutatni és unalmas lesz,de itt szerencsére ugyan végig fenntartotta a figyelmem.

2015.03.12 Lacroix

Az első rész után nagyon erőltetett lett.Oda lett az első rész varázsa és egyszerűen már a végére se emlékszem,annyira nem hagyott bennem mély nyomot. Csak egy újabb átlagos szuperhős film lett, de kész, semmi több.

2020.09.23 freeman

Király film.

2015.02.04 Ervinke86

Jó film, Robert Downey Jr. nagyon jól alakítja karakterét. Látszólag nem törödik semmivel mégis megmenti a világot. Látványos, izgalmas, humoros, igazi Marvel mozi, annak minden előnyével.

2015.01.28 shifty986

Vicces, szórakoztató film, Robert lubickol ebben a szerepben, ajánlom mindenkinek :)

2022.11.27 BDJN

Nagyon jó film.

2015.03.30 anolib

A második rész sem lett rossz. Talán egy két dolog nem volt az igazi, de mindenképpen érdemes megnézni a első rész után.

2016.01.05 Marcello

Erős folytatás jó főgonosszal. Robert Downey Jr.már megint nagyot alakitott humor terén is.

2015.04.28 coyote

Ugyan a Vasember 2 nem tudta meghaladni elődjét, sőt, egy kicsivel az első rész alatt maradt, továbbra is nagyon szórakoztató, és remek alternatívája a Christopher Nolan féle sötét világnak. Persze mindkettő megállja a helyét a maga nemében, nehéz is... Több

2015.10.09 UmpaLumpa

A Vasember 2 csak egy újabb hollywoodi felcicomázott popcornmozi, ami úgy vesz el két órát az életedből, hogy észre sem veszed. Persze erre lehetne azt mondani, hogy akkor bizony jó filmről lehet szó, és lenne is benne igazság, ha nem azt éreznéd, ho... Több