
Vélemények (98)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Mert nem vagyok horrorfilmrajongó, mégis ez a film az egyik újkori kedvencem. Olvastam a könyvet, és a film tökéletes átirat, már csak azért is, mert a könyv alkalmatlan lenne egy az egyben forgatókönyvnek. Hogy értsd, ha nem olvastad: a könyv inkább... Teljes kritika
Alig várom majd a folytatását, ha végre elkészül. Akciódús, eredeti és izgalmas. Brad Pitt nagyon jól körülöleli a filmet, és főleg ő miatta nem engedi elkalandozni a figyelmünket. Egyedül az animáció, és a zombik mozgása volt kissé röhejes nekem, ami azért eléggé hátrány egy ilyen típusú filmnél.
Elég egyedi, katasztrófafilmként tálalt zombi mozi. A könyv után sem éreztem hogy rossz lenne, teljesen jó darab, csak nem a Zack Snyder féle Holtak Hajnalát kell várni tőle, hanem inkább a 2012-höz hasonló menekülős-megmentős hangulatot elég látványos zombi hordákkal.
Nagyon jó horrorfilm. Nagyon cselekményes, látványos, helyenként izgalmas alkotás. Brad Pitt nagyon jó színész, ezt ebben a filmben is láthatjuk tőle. Mindenképpen érdemes megnézni! 10/10
Ha zombis filmet emlegetnek nekem mindig ez jut elsőre az eszembe. Nem az a nagyon túltolt, lábleszakítós, vérben tocsogós fajta. Történetben lendületes és izgalmas.
Aki szereti a zombis filmeket, annak kötelező darab. Én már régóta halogattam a megnézését, bár ne tettem volna. Mármint a halogatást. :D Nagyon jó film, erős 8-at mindenképpen megér! Egyből belecsap a közepébe, és utána sem lassít! Külön jó, hogy tö... Több
A könyv amiből készült a film a kedvenceim közé tartozik. Sajnos semmi egyezés nincs a két mű között. Nehéz egy dokumentált zombi katasztrófából élvezetes pörgős akció/horrort gyártani, de a készítők meg se próbálták. Ettől eltekintve is csak egy bén... Több
Hasonló filmek
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A Legenda vagyok mellett a Z világháború a legjobb zombis produkció, mely sztoriban nagyon erős (látványvilágában pedig egészen elképesztő). Kapunk egy valóban különleges történetet arról, hogy milyen ravasz ötlettel tudja a zombik számára láthatatla... Több
A beharangozása jobb volt, mint maga a film, de aki szereti a zombis témájú filmeket, az úgyis meg fogja nézni. Összességében szerintem nem volt rossz, leköti az embert egy estére, amikor megnézi, de többet nem ad. Vannak benne izgalmas és látványos ... Több
Elég globális filmre sikeredett. Országokon átívelő izgalmas történet, ahol nem a vértocsogás és a zombik nyammogását helyezték előtérbe. Igényes film.
Tetszett a sztori, a látvány, a hangulat, a szereplők és a vége is. Egy korrekt zombiapokalipszis-film. Zombifanoknak erősen ajánlott. :)
Sokak által lefitymál film, pedig egészen remek lett. Az eleje, ahogy indul elképesztően jó. A történet is végig izgalmas és az utazásokkal még jobban kinyílik a sztori.
Rengetegen lehúzták a filmet, de nekem bejött. A története hamar beszippantja a nézőt, elkezd érdekelni a szereplők sorsa.