Legutóbbi vélemények

A Cobra Kai sosem hal meg!
Vajon milyen spin-off sorozat születhet egy '80-as évekbeli rendkívül hangulatos és karakteres, ám mégis közepes filmből? A válasz nagyon meglepő: kiváló! Sokáig tartott, mire rászántam maga...Több
2026.04.27. 00:01 / Fekete Gandalf
0
10/8
"Uram, ezen az országon rajta ül a turáni átok. Széthúzás, marakodás, egymás pocskondiázása... Ha erről akar filmet csinálni, van anyag bőven!" Kijózanító volt ez a pár mondat 1970-ből... El...Több
2026.04.26. 22:35 / Jocpappa
0
A képi megjelenés jó. Ennyi jót tudok elmondani a filmről. Teljesen átlagos démonmegszállós, imádkozós, tárgyrepkedtetős tucatfilm. Ha szereted az ilyen témájú filmeket, akkor viszont érdeme...Több
2026.04.26. 22:22 / SaSa
0
Az első rész vicces. Csináltak egy sztorit is hozzá. A második rész valami annyira butára sikeredett, hogy eszméletlen. Nyilván cél volt meglovagolni az első rész sikerének hullámát...de ann...Több
2026.04.26. 22:18 / SaSa
0
Még mindig az élet a legnagyobb forgatókönyvíró
Az izraeli filmeknek mindig van egy különös hangulatuk, amolyan arab-mediterrán egyveleg. A Majomház is hozza ezt az érzést, és közben egy egészen érdekes, valóságon alapuló történet bontako...Több
2026.04.26. 22:00 / Ahoj poplacsek
0
Szerintem ahhoz, hogy ilyen lélekjelenléttel kitartson valaki, ahhoz hatalmas bátorság és intelligencia kell. Le a kalappal a hősnő előtt.
2026.04.26. 20:57 / hajnalfény
0
10/7
Az égadta világon semmit nem tudtam Jackóról, ezért számomra sok minden új volt, de még így is meglepődtem, mennyire hirtelen ér véget, és mennyire üres a film. Bár nem is az üres a jó szó r...Több
2026.04.26. 19:21 / Jocpappa
3

Egy igazi kis könnyed film. Van mondanivalója is, vicces, és az akciójelenet is jól van megcsinálva. Dolph Lundgren szerepe valóban illik hozzá az összes egy perc :) Érdemes megnézni!...Több
2026.04.26. 18:56 / Istvan417877
0
Kiváló
Remek film.
2026.04.26. 18:26 / Tímea Penk
0
Objektíven nézve jó film ez...
Ritkán tetszenek horrorfilmek. Nem tudom magam beleélni igazán. Sokszor inkább komikusnak találom a sok ijedezést meg sikítozást. Ez nem volt annyira túltolva ilyen téren + a felvételek, a m...Több
2026.04.26. 18:04 / SaSa
0

71 2026

/ Sorozat / dráma | thriller

Ismét egy nagyon jól felépített, izgalmakkal teli drámasorozat a Netflix palettáján. Már a bemutató alapján sejteni lehetett, hogy ez bizony nem lesz egy kedves, szívet melengető történet, h...Több
2026.04.26. 16:51 / Kittikee
0
Hiába a sok bunyó, nincs élet a filmben!
A 70%-os tetszési indexből arra következtettem, hogy a film valószínűleg inkább a fiúknak szól a sok bunyó miatt. Én viszont véletlenül csöppentem bele ebbe a történetbe. Nem olvastam el a t...Több
Nézhetetlen 2026.04.26. 16:29 / Juki-onna
1
A katasztrófa 40. évfordulóján újranézve is zseniális
A csernobili atomkatasztrófa 40. évfordulóján újranéztem a sorozatot, és megint magával ragadott. Ez egy szinte hibátlanul megcsinált minisorozat az angoloktól. Johan Renck rendezése mellett...Több
2026.04.26. 16:21 / Rater Rebel
4
A második rész jobb
Ennél a résznél a poénokra mentek rá, de a forgatókönyv konkrétan össze van csapva
2026.04.26. 15:12 / Ben.Bo.o
0
Jobb, mint az első
Talán ennél már a forgatókönyvet komolyabbra vették, és ez meg is látszott a filmen
2026.04.26. 15:11 / Ben.Bo.o
0
Nézhetetlen
30 percet bírtam belőle. Amikor meg kellett volna ijednem, elgondolkoztam. Most meg kellene ijednem? Unalmas, bárgyú. Nemhogy nem izgalmas, de még csak borzongató sem.
Nézhetetlen 2026.04.26. 15:07 / Zsuzsanna395645
0
Csak Charlize miatt..
Nem értem ezeknek a filmeknek a létjogosultságát, amikor nincs egy épkézláb történet a film mögött, amikor nem tud mit mondani. Ezért kezdem megutálni a Netflixet; minden film egy klisé, min...Több
2026.04.26. 15:03 / Zsuzsanna395645
5
Foci VB!
Hát hol is kezdjem? Azért Mark Wahlbergtől jobb filmet várnék. Eddig ő képviselt egy szintet. Volt benne egy-két jó poén, de kb. ennyi. Sok értelme nem volt a filmnek, és erőltetett volt. Tö...Több
2026.04.26. 14:55 / Maver17
0
Csupa tűz, csupa láng a magyar címe, és állítólag nagyon jó film!
2026.04.26. 13:45 / acura steve
0
Borzalmas sorozat! Kiszámítható, bárgyú...ótvar rendezés, hulladék szereplők nulla színészi játékkal! Mintha egy ócska Romana regényt filmesítettek volna meg...
2026.04.26. 13:43 / Emmersson
0