Legutóbbi vélemények

Na végre, megint egy olyan film, amit azért kell végignézni, hogy lásd, ennél giccsesebb, semmitmondó, nulla filmet lehet kreálni. A történet zseniálisan sz@r, az effektek nagyon rosszak, a ...Több
Nézhetetlen 2026.04.25. 20:12 / Attila Herke
0
Imádtam a sorozatot, de ez engem nem kötött le.
2026.04.25. 20:01 / SzupiMester
0
Persze, hogy nincs üzlet.
Az n+1-edik film, aminek az az alapköve, hogy lehetne másképp, de az a másképp valamiért mindig rosszabb. (Mondjuk ki írna olyan sztorit, ahol az alternatíva abszolút nyerő. Ugye? Jobb a tüs...Több
2026.04.25. 18:06 / puszpang
0
Őszintén, nem erre számítottam. Azt hittem valami lightos romkom lesz, aztán kaptam egy fél-terápiás sessiont párkapcsolatokról. Vicces, de közben kicsit kellemetlenül is valós. Nem mindenki...Több
2026.04.25. 16:04 / Ricsike510
0
Rosszul érzi magát az ember utána
Talán nem helyes szeretni ezt a filmet. Talán nem.
2026.04.25. 14:13 / Ben.Bo.o
0
Bekockázva.
És tényleg. Önmagunk akadálya vagyunk. Arról nem szól a fáma, hogy külső vagy belső okok miatt. Persze a szokásos hibát itt is elkövették, hogy általánosít. Ha a földön az egyik ember ilyen,...Több
2026.04.25. 14:07 / puszpang
0
A legszomorúbb sztori, amit scifiként láttam
Ebben a filmben tényleg nincs semmi pozitív, optimista vagy biztató, esetleg lelkesítő. A sztori lehangolóbb aligha lehetne. Ott kezdődik, hogy a Föld haldoklik: fogytán az élelem, mindenhol...Több
2026.04.25. 14:01 / Argus
0

81 2024

/ Sorozat / krimi | vígjáték

Nem kellett volna...
Könnyed kis szórakoztató semmiség. Semmi különös, de ki tud kapcsolni. Volt... Tudott... Gáspár Katával a 2. évaddal bezárólag. Borbély Alexandrának biztos nehéz dolga van egy annyira karakt...Több
2026.04.25. 13:12 / Dradder
0
Ikonikus alkotás
Valószínűleg ha ez a film ma lemenne 2026-ban a mozikban újradolgozva, maximum 2-3 csillagot érdemelne. Viszont így, hogy 60 éves film, ez valami elképesztő. 24 éves voltam, amikor ezt megné...Több
2026.04.25. 12:20 / Ben.Bo.o
0
Nagy utazás.
Ja, nem. Illetve egy kicsit mégis. Inkább filmelemzés órákra jó az ilyen mű. Nem azt kapjuk, amit elvárunk. De talán egy kicsit mindannyiunkról is szól. A képi világ, a kamera, a környezet a...Több
2026.04.25. 11:24 / puszpang
0
Erős akciófilm (80%)
Edgar Wright, a Haláli hullák hajnala rendezője, meglepte rajongóit 2025 novemberében, amikor a mozikba került a Menekülő ember című akciófilmje, mely Stephen King művének második mozgóképes...Több
2026.04.25. 10:43 / Shadow
4
Könnyed vígjátékra számítottam, és azt is kaptam. Igaz, hidegrázást kapok Tenki Rékától, de mindenki hozta a formát. Nekem kicsit erőltetett volt a szenvedés a végén a futásnál, de sebaj. Jó...Több
2026.04.25. 09:21 / Schumy1
0
Szerintem ez a film nem lett annyira jó, mint amilyen értékelést itt kapott. Persze számos értékelhető dolog van benne, leginkább a főszereplő Ryan Gosling és hogy az űrjelenetek szépek. De ...Több
2026.04.25. 06:40 / Br623
0
Érdekesen indul, de aztán elég unalmas lesz.
2026.04.25. 00:36 / Török389133
0
A nyers, megállíthatatlan erő
Ismerd meg Sashát, a profi sziklamászót, aki épp élete legnagyobb érzelmi mélypontján van. Hogy valahogy összekaparja magát a gyász után, bedobja a közösbe az ausztrál vadont: elvonul a vilá...Több
2026.04.25. 00:27 / szemtelen
3
Mint egy sorozatepizód
Egynek jó. A történet és vonalvezetés sablonos, de ide nem is kell más. A szereplők bőven elbírják a feladatot. Egyszerűbb környezettel operál a film, nincs nagy felhajtás. Véleményem szerin...Több
2026.04.24. 23:43 / puszpang
0
Sajátos humora van
Ez tuti megosztó film. Ahogyan a Movie 43 vagy Az agyas és agyatlan is... Ez a film számomra a gyerekkorom egyik kedvencét idézte: a Hullajó című filmet. Nem mindenkinek volt az sem vicces, ...Több
2026.04.24. 23:11 / SaSa
0
Az időzítés fontosságáról
Hát gyerekek, ez szerintem jó film lehetett, de sajnos totál nem tudtam rá odafigyelni, mert ami itt 2026 áprilisában Magyarországon zajlik, az az abszolút filmszínház, ami után nem éri el s...Több
2026.04.24. 22:28 / Ahoj poplacsek
0
Horrorjáték-adaptáció, vagy inkább annál több?
Ennyire nem érintett meg egy "horror", ami inkább egy karakterközpontú dráma és egy határozottan abortuszellenes film, amire bőven elég volt a másfél órányi játékidő. Még premier előtt volt ...Több
2026.04.24. 21:37 / Majorkas
0
Valamikor gyerekkoromban bírtam ezeket a filmeket. Most megnézve egy ilyen (vagy konkrétan ezt) régebbi filmet, kicsit olyan érzésem támad, mint mondjuk egy Zsigulival kapcsolatban. Gyerekko...Több
2026.04.24. 21:15 / SaSa
0