Legutóbbi vélemények

Nagyon viccesek ezek a régi filmek. Teljesen egyértelmű, hogy az egész csak arra megy ki, hogy minél több menő bunyós jelenetet mutassanak Bruce Lee-vel, amúgy semmi történet (vagy hát nagyo...Több
2014.11.09. 14:55 / tamas84
0
Nagyon tetszett, bár egy kissé elnyújtottnak éreztem, a 140 perces játékidőből ki lehetett volna hagyni ezt-azt. Persze ez az a film, amit kötelezően látni kell, ráadásul akár többször is me...Több
2014.11.09. 13:50 / Bady
1
Minden ízében alapműről beszélünk, ha a Jó, Rossz és a Csúfot emlegetjük. Ez a film nem csak ahhoz a korhoz tudott szólni, amiben készült, hanem azóta is folyamatosan bebizonyítja, hogy ez a...Több
2014.11.09. 11:37 / alien007
0
Nagyon jól játszanak, eddig semmit nem tudtam a holland történelemnek erről a részéről, de itt nagyon érdekesen tudták feldolgozni, szeretem az ilyen típusú mozikat.
2014.11.09. 11:04 / JollyDzsé
0
Közepesnek mondható thriller, sajnos nem sikerül borzongató légkört teremteni a filmben, de ettől még nézhető, csak éppen nem szenzációs. Famke Jansen még mindig szexi, nem is a színészekkel...Több
2014.11.09. 10:24 / hansi13
0
Az egyik legjobb kalandfilm, a maga korában zseniális képi megvalósítással és elképesztően jó hangeffektekkel. Egy igazi modern kori klasszikus, a hollywoodi filmek egyik jelentős mérföldköv...Több
2014.11.09. 08:39 / tamas84
1
Ez egy gyönyörűen fényképezett film tele csodás tájakkal és jó beállításokkal. A történet már kevésbé erős, lerágott csont, de legalább tisztességesen realizálták a vásznon. A színészek alak...Több
2014.11.09. 05:18 / coyote
0
Édes kis film, mondjuk szomorú belegondolni, hogy egyrészt az egész szép szerelmi történetet a második részben (miért kell minden jó disney mesének egy második rész?! Oroszlánkirály 2.? Mula...Több
2014.11.09. 04:56 / FunBoi
0
Szőke, mell, gépek, kemény srácok, stáblista. Ennyi. Egészestés aszfaltbaywatch!
2014.11.09. 03:53 / Sniper
0
Gyerekkorom tüzes tekintetű hőse, hét golyót kapott, vízbeesett és túlélte...harminc éve láttam utoljára, és ha lenne mostanság egy ismétlés újra megnézném...:)
2014.11.09. 02:26 / varjú
1
Furcsa példája annak, hogy egy krimit is le lehet forgatni úgy, hogy végtelenül unalmas legyen az eredmény.
2014.11.09. 00:42 / Zsombi
0
Jézusmária, diszkont űralkonyat ugyanazzal a mormon cukormázzal leöntve, mint az eddigi filmek. Általában is ellene vagyok az érdemtelenül túlhájpolt dolgoknak, de ez azért több a soknál. A ...Több
2014.11.08. 23:53 / Sniper
0
Teljesen átlagos komédia sok gyenge és néhány jó poénnal. Owen Wilson kiváló színész, de inkább a B kategóriás filmjeiről ismert. Ez sem más, mint a többi, egy közép-gyenge vígjáték valami b...Több
2014.11.08. 23:25 / ZsoltSon
0
Gagyi. Nem tetszett. A fekete-fehér hatás viszont megvolt, brutálisan jól hatott a felspanolt idegpályáimra.
2014.11.08. 22:30 / VérAlex
0
Aki szereti Woody Allen filmjeit nyilván hallott már erről is. Woody a tőle megszokott, kissé öngyűlölő, ugyanakkor furcsa módon önimádó, zsidókat gyűlölő zsidó szerepében látható. A cselekm...Több
2014.11.08. 22:17 / Toncsi
0
Engem személy szerint a Michael Bay filmektől kiver a víz. Ez is ugyanolyan agyatlan "akció" film - bár a műfaj nagy klasszikusaihoz értelemszerűen fel sem érhet -, amiből kár, hogy egy újab...Több
2014.11.08. 17:22 / ZiggityZag
0
Nicholas Cage-nek meg kéne tanulnia nemet mondani, mert amit az elmúlt időben filmkészítés címén művel, az valami botrányos. Ha és amennyiben szerepel a neve stáblistán, az biztos, hogy abbó...Több
2014.11.08. 17:00 / alien007
0
Mi a f...om ez? Megmondaná valaki? Milyen színészek már, és milyen sztori ez, könyörgöm??...Nem hiszem, hogy láttam valaha ennél rosszabb filmet.
2014.11.08. 13:54 / acey
0
Végre egy dinamikus, nagyszerűen összerakott Annika Bengtzon rész. Nem tudom, van-e köze a minőségbeli változáshoz, hogy elhagyták a hideg Svédországot, és a napsütötte Marokkó környékére he...Több
2014.11.08. 09:46 / SuperBoi
0
Egyszerűen érthetetlen számomra, hogy két olyan műfajt, mint a horror és a romantikus film hogyan tudnak ötvözni. Szerintem ebben a kettőben eleve van valami összeférhetetlenség, vagy éppen ...Több
2014.11.08. 08:35 / gennaddifix
0