Alita: A harc angyala

Alita: Battle Angel

2019.11.21 nagygellert

Gyengécske sztory, jó kivitelezés

Történetünk egy roncstelepen kezdődik ahol Ido szemetek közt kutat majd addig kutat mire megtalálta Alita fejét. Ido haza megy a műhelyébe és lánya testéhez hozzákapcsolva főhősnőnk fejét, létre hozza, Alitát. A lány felfedezi a világot ahol lakik aztán megismerkedik Hugoval kibe azonnal belehabarodik, ám a lány nem tudja a fiú múltját. Apja próbálja távol tartani tőle de nem sikerül. Kicsit ugrunk az időben majd Alita csatlakozik a Hajtó Fejfadászokhoz és megpróbálja megölni ellenséget. Eleinte nem sikerül. Később barátai megmutatnak neki egy leesett űrhajót. A lány ráismer régi testére majd megkéri Idot hogy szerelje rá. A férfi megteszi mit Alita kér és a testtel sikerül neki legyőzni az ellenséget.

2020.08.18 Bee97

Hosszú idő után rávettem magam, hogy nekiüljek, és hát azt kell mondjam, totál megérte. A látvány csodálatos volt, szépen kidolgozott és emlékezetes. A karakterek hátterét kellően megismertük, és a szereplőgárda is teljesen passzolt. A nagy szerelmi ... Több

2019.02.11 lakilúk

Nem lett rossz film az Alita: A harc angyala, de valahogy mégis hiányérzettel távoztam a moziból. Nem tudom, hogy Rodriguez nem tudta kihozni ebből a maximumot, vagy maga a sztori nem tartogatott többet, de Cameronnal a produceri székben ebből egy ku... Több

2019.04.17 Zoltán Török

Ennyi?

Alapvetően elégedett vagyok a filmmel . Megfelelő látvilányvilág párosult egy tűrhető sztorival. Azonban a befejezés a lehető legrosszabbra sikeredett. Kár érte.

2019.02.17 Koviki

Azta

Nos, elmentem a a moziba és megnéztem. Nekem nagyon bejött! Szép a képvilága, a történet is tetszett, és nem tudom ki hogy van vele, de én imádom amikor a harcjelenetek levannak lassítva. Arra késztet, hogy én is azokat a mozdulatokat érezzem és végrehajtsam. Persze a valóságban ez kicsit másképp nézne ki ha kipróbálnám :D. Persze negatívumot is tudok mondani, pl engem a szerelmi szál enyhén szólva idegesített. Legalábbis a srác. Észre se vettem, hogy vége a filmnek, egyértelmű, hogy lesz folytatása.

2022.05.16 Spastic

Szuper kis film, nekem lekötötte a figyelmemet végig!

2019.07.15 Dada

Nem értek egyet az előttem szólóval, szerintem Rodriguez és Cameron egy kimondottan ütős, rendkívül látványos és a moziszékbe szegező filmmel állt elő. Az Alita: A harc angyala nem fogja megváltani a világot, de kikapcsolódásnak abszolút ideális, és higgyétek el, egy élmény lesz.

2019.02.20 fijass

Nekem egyszerűen nagyon bejött ez a film, mindent megkap a néző szerintem, ami csak szem és szájnak ingere: a remek látványt és az izgalmas cselekményt. Kötelező darabnak mondanám.

2019.03.14 Kritikusa blog

Látvány, kevés tartalom

A fő célt, a látványos kivitelezést eléri a film, de a tartalom nagyon szegényes. Popcorn mozi kamaszokra szabva, CGI megoldásokkal. Az androidvilág viszont érdekes és az egészből több is kihozható lett volna. Értékelés: 70 százalék a látványelemek miatt. Azok nélkül 50 alá kerülne.

2020.12.08 Zoli25

Higgyetek nekem, lehetett volna sokkal jobb is! James Cameronban sokkal több van ennél. A színészekkel nagyon nem volt bajom, de a robotok azért elég bénákra lettek megcsinálva. Azért, mert én szeretem Alitát, adok ennek a filmnek pluszba egy pontot.... Több

2019.02.14 majkymi

Amióta tudom, hogy érkezik a film, nagyon vártam, és szerencsére egész jól is sikerült. Nézőként gyakorlatilag mindent megkaptam, amit csak elvártam a filmtől. Pokolian látványos és pörgős, és még egy kis morális mondanivaló is belefért. Egyszerűen imádtam!

2021.04.17 Katalin387768

Nagyon tetszett, és nagyon bízom benne, hogy lesz második része is. Nem szabadna így hagyni, valami csudi folytatást el tudnék képzelni, pl. hogy számon kéri Novat. ❤️????❤️????❤️