Alita: A harc angyala

Alita: Battle Angel

2019.04.15 petraszab

A látványa túl tudott lendíteni a történet apró hibáin. A karakterek izgalmasak, és a szerelmi szál sem a megszokott.

2019.03.24 Csillagpor

Izgalmas sci-fi

Én lepődtem meg legjobban, hogy ez a történet mennyire megtetszett. Corvin moziéjszakán volt szerencsém megtekinteni, és lehet, ez is hozzátett a hangulatához a filmnek. Bár több háttértörténetet, történelmet megismertem volna, de ez így is teljesen rendben volt. A szerelmi szál viszont bűzlött, nagyon erőltetett volt. Az animáció és a zene isteni volt végig.

Nem vagyok animációsfilm-rajongó...

...de ez valamiért nagyon tetszett. Eszméletlen látványos. Én nem értek ehhez a cyber-animációs akármi stílushoz, általában nem tetszenek, de ez valamiért magával vitt, és másnap is meg kellett néznem... És ha már írok róla, ma is megnézem! :-) Nézzétek meg ti is! :-)

2019.04.24 ZozArt89

A világ, amibe csöppenünk, teljesen hihetetlen. Elképzelhetetlen ma még, hogy hasonló helyzetbe is kerülhetünk. A lényeg elsősorban az, hogy nagyon tetszett a film. Lehet, elfogult voltam, de nem találtam olyan ordas nagy hibát, amit ki kellene vagy ... Több

2020.07.25 Attila G.

Battle Angel, Killing Me Softly, I Wanna See You

Killing Me Softly 3 megjegyzés elöljáróban: 1) Hozzászólásom végkifejlet-megjelenítést tartalmaz...hat! 2) Értékelésem nem feltétlen lesz szinkronban a véleményemmel/hozzászólásommal; erről, ennek okairól – illetve arról, hogy miért adok mégis maximá... Teljes kritika

2019.02.24 iq.csabi

Pozitív csalódás

Semmilyen elvárás nélkül ültem be a moziba, sőt azt kell mondanom inkább tartottam tőle, de nagyon rosszul tettem. A film magával ragadóm, különleges történet a CGI nagyon igényes. A folytatást már nagyon várom. Abszolút elégedetten hagytam el a mozitermet. A 4DX csak dobott az élményen!

2020.10.13 HanGa

Egy érdekes jövőt mutat be a film. A története helyenként meglepő, nem számít rá a néző, de engem leginkább a látvány vett le a lábamról.

2020.09.21 Timike

Nem lett valami sikeres a film, pedig szerintem korrekt kis története van. Építkezik a film, és a karakterek is fejlődtek benne.

2019.02.20 Vágottszemű

Nekem tetszett. A film rendezője elég jó filmeket szokott csinálni és ez is hozta az elvárt szintet. Alita nekem nagyon tetszik. Ajánlom mindenkinek a filmet.

2020.11.02 Kanyi

Nálam a történet nagyon karcsú, de a látványvilág annál jobb, és arra adtak a készítők, hogy a látvány kifogástalan legyen.

2019.06.18 Zsolti01

Az alaptörténete nem lett olyan jó, de a látvány az valami fantasztikus. Mindenki többet várt ettől a filmtől, de szerintem simán elfogadható kategóriában van.

2021.01.07 Tyoci

Egy remek disztópikus film, melyben megtalálható szerelem, küzdelem és sok-sok ellentét. Sajnos bár a látványvilág páratlan, a történetével mégsem voltam teljesen megelégedve. Nem pontosan azt kaptam, amit szerettem volna fogyasztani. Alita származás... Több

2020.04.13 Huntermark13

Voltak ugyan fenntartásaim, de kellemesen csalódtam. A történet valóban nem bonyolult, de ez most nem hátrány. Kiváló látvánnyal van megtámogatva. A jövőben teremtett világ épp annyira elvont, de mégis annyira egyszerűen van ábrázolva, hogy elfogadha... Több

2019.07.19 atombence

Távol a kémkölyköktől...

Az Alita, Robert Rodrigez első nagyszabású filmje. Távol áll minden óvatos sci-fi (lásd. kémkölykök) koncepciójú filmtől. Itt nincsenek kémek, csak egy lány aki azt keresi kicsoda valójában, aki megy az emlékei után. Pörgős családi mozi, egy estére bőven elég.