Az ötödik elem

Le cinquième élément

2024.02.16 Tomipapi

Remek egy alkotás! Kategóriákon felüli. Minden van benne, ami egy jó mozihoz kell. Kár szaporítani a szót. Érdemes akár többször is megnézni.

2019.03.15 Puncs

Nem túlzottan bonyolult a történet, mégis jól van összerakva. Amolyan igazi felnőttmese a szó legnemesebb értelmében. Örök életű film. Szuper a látványvilága, tele van poénos, akciódús jelentekkel. A dívás rész hihetetlen sokat emelt a film hangulat... Több

2018.12.06 mamiéstöti2

Sok embertől hallottam már, hogy mekkora alkotás ez a film, de engem szinte idegesít, mikor meglátom valamelyik csatornán.

Nem szeretem,és nem is szerettem.Iszonyatosan gyenge az egész,olyan iskolai jelmezekre hajaz az egész! Kissé nevetséges,ráadásul Willis is nagyon rossz benne.Unalmas.Oldman is csak bohóckodik!

2017.12.13 Yosihiro

Remek sci-fi akciófilm. B. Willis nagyot alakít. A humor és akciót bőven felmutató filmben érzékelni a francia Reno kezét. Csak ajánlani tudom.

2022.09.05 JRD

Egy film, mely kinőtte magát. Maga sztori jó. A kor technikai lehetőségei ugyan behatárolták a filmet, valahogy mégis sikerült gyöngyszemmé válni. Pedig amolyan paródikus-komikus-akciós-science fiction. Szórakoztató... persze vannak benne hiányosságo... Több

2017.07.18 Deku

Sajnos nem tetszett. Ezt a filmet nem tudtam hova rakni. Szeretem általában a sci-fi kategóriát de ezt nem vette be a gyomrom. Habár azt el kell ismernem, hogy Bruce Willis jól teljesített.

2017.12.15 dailyfilmsan

Mindig egy élmény! Már csak azért is mert a színészek el tudják hitetni hogy vállban az megy le a belső énjükben amiről beszélnek. A kaotikus világvége helyzet kicsit túlspilázott és vannak benne még beleköthető dolgok de könyörgöm ez az ötödik elem ! Ez egy filmtörténeti kincs.

2017.03.22 GedyPapa

Egy érdekes film, amin nem tudod eldönteni egy ideig, hogy izgulj, vagy inkább mosolyogj, de ha ezen átlép az ember, akkor utána nagyon el lehet benne merülni és évezni ezt a kiváló alkotást. Bruce Willis és Gary Oldman kiválóan hozzák a szerepet.

2019.04.20 Ms. Akárki

Nagyon szeretem. Klasszikus Bruce Willis-es világmegmentős akciófilm egy kevéske sci-fivel megbolondítva. Vicces, pörgős, a látvány zseniális ahhoz képest, hogy mikori filmről beszélünk. Imádom a mai napig. A rádióbemondós pasinak meg haláli poénjai vannak.

2020.03.31 BoBamburg

Akárhányszor megnézem, mindig rá kell jönnöm, hogy ez valami zseniális film. A hangulat, a karakterek, a történet..egyszerűen minden klappol. Viszont sajnos emiatt mindig el is hiszem, hogy Luc Besson jó rendező, aztán szinte minden más filmjében csalódnom kell (persze van egy két kivétel).

2016.10.23 Szivárvány1

Az egyik kedvenc akciófilmem. Sajátos látványvilága van és nagyon nagyon nagy humora Bruce Willis-el:D. Akárhányszor meg tudom nézni a családdal. Amint megemlíti valaki elmosolyodom belül mert eszembejut otthon hányszor néztük a családdal hangfalon.

2019.02.24 Norbert93

A 90es évek igazi klasszikus sci-fi darabja az akkori korban igen jelentős számító technika és a kiégett Bruce Willis karaktere klasszikussá tették a filmet, amely a mai sci-fikkel szemben is megállja a helyét mind történetben, mind látványban.

2018.12.17 harnas1207

Gyerekkoromba nagyon tetszett ez a film, azóta sok idő telt el és megnéztem felnőtt szemmel is. Borzalmasan gagyinak tartottam. Fogtam a fejem, hogy ez miért is akkora nagy durranás? Eljárt felette az idő, vagy gyerekként volt béna ízlésem?