Sötét múlt

Blacklight

Emmy Raver-Lampman
Claire van der Boom
Liam Neeson

Travis Block a kormány árnyékügynökeként arra szakosodott, hogy kiiktassa a legnagyobb veszélyforrást. Ezúttal azonban valami sokkal nagyobb összeesküvésbe ártotta magát, a szálak pedig a hatalom legfelsőbb szintjéig vezetnek.

Az oltalmazó, a Becsületes tolvaj és az Ozark rendezője, … Több

Rendező: Mark Williams
Forgatókönyvíró: Nick May, Mark Williams, Brandon Reavis
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kína, Ausztrália
Premier: 2022 | Telekom TVGO (2022.06.01.)
Forgalmazó: Vertical

2023.08.10 R9CK3R

Egy gyenge baromságra számítottam, eleve nem nagy elvárásokkal ültem le megnézni, de legalább nem lett rosszabb, mint vártam, már ez is valami! Én azt mondom, Liamben még van tehetség, van élet, van spiritusz, még bőven tud jó filmeket csinálni, csak... Több

2022.04.22 HE7EDIK

Annyira unalmas és vontatott, hogy végig sem bírtam szenvedni. Újra megtudhatjuk, az USA-ban bizony olyan szervezetek működnek, amiknek csak a hatalom számít. Pfff. A csúcs az volt, amikor Neeson felpofozta az egyik zsoldost, és azt mondja neki, ebből elég... Szóval, ilyen színvonalra kell számítani.

2022.03.21 Lóri Ádámcsik

Közepes

Lassan-lassan Nicolas Cage szintjét fogja megütni Liam bácsi.

2022.10.27 Zsolt Szabó

Kiöregedő Neeson

A filmből egy dolog egyértelműen szembe tűnik, hogy Neeson kiöregedett az akciófilmek világából. Igaz, ami igaz, ennyi idősen én is szeretnék ennyire jól kocogni, mint ő a filmben. De sajnos látszik az egész filmen, hogy már nincs csúcsformában az egykori akciósztárunk Liam Neeson. Ami érthető is! Mark Williams rendezővel viszont nem ez az első közös projektjük, az elmúlt években ők ketten szinte mindig együtt dolgoztak. A film története és menete lapos, lassú folyású. Ez nem lesz az a film, amit ha leülök a kanapéra, azt mondom rá, hogy akkor nézzük újra. Sajnos felejthető alkotás. Jó szerivel is 5/10.

2023.01.30 Fikatours_blogger

Egytucat

A film nézése közben az az érzése támad az embernek, mintha már látta volna korábban, pedig nem. Kár, hogy Liam Neeson az akciósztárok futószalagjára lépett, többre lenne érdemes.

Ez az Unknow (Ismeretlen férfi) (2011) után a második olyan film, amiben Liam Neeson a "jófiú" és Aidan Quinn a "rosszfiú" karakterét alakítja.Szerző: Curacao86

Liam Neeson és Aidan Quinn negyedik közös filmje. Eddigi munkáik: The Mission (1986), Michale Collins (1996), Unknow (Ismeretlen férfi) (2011).Szerző: Curacao86

Mark Williams és Liam Neeson harmadik közös filmje.Szerző: csd

Nick May első alkalommal dolgozott forgatókönyvön.Szerző: csd

A változás szele
Üdvözöl az Éden!