Bosszúállók

The Avengers

2023.03.31 JRD

Újabb film, ami csak látványában erős…

…mégis leülünk és megnézzük, akár többször is. Naná, még szép. Ki ne imádná Tony Starkot, akinek a szerepére a No1 választás volt R. D. Jr., vagy a szőke szépfiú Thort, aki időnként olyan gyermeki agysejtekkel gondolkodik, hogy csak na. Ez a film valóban látványosan szórakoztatja az embert. Kikapcsol, feltölt, ellazít, néha megmosolyogtat. Ennyi. És nem is kell szerintem többet várnunk tőle. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2019.04.20 Ms. Akárki

Egy zseniálisan szőtt történetet alapozott meg ez a film. Több képregényfilmet és több szereplő történéseit kezdte egy történetté gyúrni, és a végeredmény több, mint szórakoztató lett. Vicces, grandiózus látványvilág. Nagyon kíváncsi leszek, mi lesz a Russo testvérek nagy végkifejlete.

2015.08.15 kabel

Kategóriájának csúcsa a Bosszúállók. Kihozott egy jó filmet egy csomó béna előzményfilmmel rendelkező főhősből, úgy hogy teret adott minden karakterének és még egy laza főgonosz is talált, aki elviszi a hátán a kicsit klisés alaptörténetet.

2019.09.17 Timon

Nagyszerű szuperhőscsapat

Ha lehet így mondani:előzményfilmeket kapcsol össze,és ezzel egy új korszak veszi kezdetét tulajdonképpen a Marvel-univerzumban.Nekem legalábbis ez jött át. De amilyen tökéletesen-no meg addigiak közül ez volt az,amelyik legjobban lekötött a Vasember mellett. Egy hihetetlenül erős,legyőzhetetlen csapattá váltak.Ezenkívül a poénok is jók voltak. Noha akadt egy-két rész,amelyeknél kissé úgy éreztem:leűlt,de a végén a csata rendesen feldobta az egészet. 9/10

2018.12.13 harnas1207

Fogj egy halom szuperhőst dobd egy fazékba, keverd meg, adj hozzá csipetnyi idióta történetet. Szeletelj fel egy nagy adag giccset és keverd össze egy evőkanál vicces Loki összeveréssel. Mindezt főzd két órányi fizikátlan és logikátlan akció jeleneten.

2016.03.09 citizenfour99

Soha nem lehet elég egy kis szuperhősös látványorgiából. Semmiképp sem újranézős, de ezeket a filmeket főleg a látványért éri meg megnézni, meg a humor plusz karakterábrázolások végett, amelyek a helyükön voltak.

2016.01.17 beero88

Nekem nagyon bejött ez a felállás. Rendben voltak a karakterek és egy percig se kellett unatkozni az akció jelenetek miatt. Amit nagyon szerettem benne, hogy nem mellőzték a poénos beszólásokat sem.

2017.11.01 Bazzzsi

Szerintem már leáldozott a szuperhősös filmek ideje. Most már nem egy szuperhős van, hanem egyszerre több is. Nekem sok ez a szupercsapat, történetben pedig egy nulla.

2018.07.30 Norbi

Látványvilága olyan magasan ível, hogy oda és vissza voltam a szépségtől egy-egy jelenet után. A cselekményre persze nem fektettek nagy hangsúlyt, de ez nem is ilyen típusú film .

2019.10.30 VvV

Tipikus Marvel film! Aki számít helyet és szerepet kapott benne. Grandiózus darab.

2020.02.21 drg0602

Szerintem zseniális alkotás. Ami nagyon tetszik ebbe a filmbe, hogy nem csak a látvány véget zseniális, hanem a történet szuper jó. A színészek jó teljesítmény nyújtanak. Joss Whedon rendező, beleadott mindent. Szimpatikus színészek "Robert Downey J... Több

2015.02.26 andor50

Tudtam, hogy nagyon jó film lesz, de meglepett, hogy ennyire. A legjobb az egészben, hogy egyszerre láthatjuk kedvenc szuperhőseinket. Az én kedvencem Thor, itt azért kicsit háttérbe szorul, inkább vasemberre és a többiekre fókuszál a történet, remélem a második részben több figyelmet kap.

2016.10.23 Szivárvány1

Nagyon ott volt a szeren ez a film. Látványos Marvel film lett ez az biztos. Bár sémáktól hemzseg de ettől függetlenül teljesen élvezhető csak nem kell folyton a hibákat keresni. Mindig öröm képregényfilmeket látni. Minden színész valahogy többé teszi a karaktereket.

2023.01.07 bkzsani

Fantasztikus, nagyszerű film. Végig izgalmas, fordulatos, látványos jelenetekkel és Stark szokásos humorával. Jó volt így egyben a csapat. Amit sajnálok, hogy Hulkot nem Edward Norton játssza, nekem ő szimpatikusabb volt. De csak ennyi, ettől még szuper volt a film.