A gyilkos járat

Bullet Train

2022.11.25 KCintia

Jó volt!

Kellő humorral és akcióval „megáldott” film volt ez. Voltak pillanatok, amikor más kissé soknak éreztem, de ez is benne van a műfajban. A szereplőgárda zseniálisan alakított. Nagyon tetszett, hogy igazából a vonat kb. egy egész világot tükrözött, hiszen mindenki itt találta meg a maga ellenfelét. Kicsi a világ, szokták mondani. Nem vagyok egyébként az akciófilmek híve, de az, hogy ezt humorral fűszerezték, nagyon jót tett neki. Tetszett! Talán még azt is megmerem kockáztatni és kimondani, hogy majd még újra fogom nézni.

2022.11.26 Piczil Zsolt

3.6, nem jó, de nem is vészes, és nem sugároz.

Nézhető film, de egyáltalán nem kiemelkedő. Sandra Bullock a végén megmutatkozik, de csak azért hogy lecsekkoljuk, olyan már, mint egy kitömött próbababa, mindenféle arcjáték nélkül. Beütött volna a botox?

2022.08.06 uniterra

Tarantinót élvezem, node ez? 15 perc után elég volt. Összedobált, összehányt jelenetek. Semmi történeti fő szál. Gagyi.

2022.11.03 Di Canio

Jó kis akcióvígjáték, jó poénokkal. Sosem lehet tudni, mi fog történni, a két óra is gyorsan lepörgött, szerencsére nem volt unalmas, rosszabbra számítottam.

2023.01.23 Zsuzsanna395645

Kill Bill remake butábban

Jó film lehetett volna, de csak volna, ha komolyabban veszi magát. Túl sok poén, túl sok hervasztó unalmas szóváltás, néha szatirikus jelenetek.Örültem a szereplőknek, hogy ilyen módon is láthatom őket, és a hangulata is remek lett volna. Kár érte. Van az a pont, ahol túlmegy a poénos ábrázolás, és elúszik a tartalom. Másnapra már el is felejtem.

2023.01.11 Victorine

Nem titok, hogy legfőképp Aaron Taylor Johnson miatt érdekelt kimondottam a film, mivel iszonyat jóképű és vonzó lett az elmúlt években (mondjuk a Kick Ass forgatása óta), viszont én „komolyabb” szerepeket még nem láttam tőle (ami nem azt jelenti, ho... Több

2022.08.05 aliasteáscsésze

Ciki

Remélem, most már leállnak az ilyen tipusu filmekkel. Az elveszett város, Különösen veszélyes, és most ez. Kidobott pénz és idő. A filmet csak a zenéje múlta alul.

2022.08.21 pj19

Lassan indul be kicsit

Őszintén szólva, tényleg kicsit lassan indul be a film, de érdemes végignézni, mert nagyot üt a vége. Izgalmasan bontakoznak ki a karakterek, és szerintem a poénok is nagyon jók lettek. Nézzétek meg bátran! Hiánypótló ez a film manapság, mert jó a forgatókönyve nagyon!

2023.12.03 acura steve

Ez olyan volt, mintha valami ZS kategóriás film! Az egész rendezés meg a forgatókönyv idétlen! Csak a neves sztárok miatt néztem meg, na meg az menthette meg a gagyi kategóriától, de attól még gagyi!

2022.12.18 Maver17

Nézhetetlen!

2023.06.19 MrFahrenheit

Kicsit olyan mint a Volt egyszer egy… Hollywood, csak vonaton. Látványos, szórakoztató.

2022.12.14 Re Tth

Én csak egyszerűen imádtam. Rég láttam ilyen jó filmet. Végig lekötött, humoros, akciódús, véres, van sztorija, a szereplők és a felvett karaktereik zsenialisak. Szinkronnal és felirattal is brutál.

2023.04.14 Ricsi390953

Ezt a filmet mindenkinek látnia kell. Aki színészrajongó, annak azért. De ha csak fel akarod dobni magad egy unalmas / pocsék napon, akkor itt garantáltan jól szórakozol. :)

2022.08.26 Kriszta395865

Moziban néztük, szerintünk az elmúlt évek legjobb filmje volt :) A film elején én sem hittem volna, hogy tetszeni fog, pedig jó kritikákat olvastam róla. Aki kedveli a Deadpoolt és a hasonló filmeket, annak szerintem tetszeni fog ez is. Tetszettek mé... Több