Űrdongó

Bumblebee

Artsomnia
2018/12/19

ŰrDongó
Az Űrdongó levedli elődeinek legtöbb negatívumát, viszont megőriz műfaji kliséket, ami nem tartja vissza attól, hogy egy izgalmas, szerethető, néhol túlzottan csöpögős kaland legyen, amely lelkét nem látványa, hanem karakterei és azok kapcsolata teszik ki. Több

Vox.hu
2018/12/22

Értékelés: 8.5/10
Szolgálati közlemény: az alábbi kritikát Szöllőskei Gábor kollégánknak ajánlom, aki a VOX Transformers-ügyi szuperhőseként rendre és lelkesen vállalta be az egyre fárasztóbb mozisorozat aktuális részének kritikáját. Gábor, ezt a filmet nagyon megérdemelted volna. De a legjobb hír az, hogy mindannyian megérdemeltünk végre egy igazán klassz Transformers-filmet! Több

Roboraptor
2018/12/29

Értékelés: 5.5/10
Van-e lelke a robotnak?
Az ŰrDongót már előre azzal harangozták be, hogy le fog számolni a legtöbb jellegzetességgel, amely Michael Bay regnálása alatt a Transformersre ragadt. Ez kétségtelenül így történt, de az első önálló Transformers-film legnagyobb tanulsága, hogy óvakodjunk azoktól az alkotásoktól, amelynek a fő érdemük, hogy mások, mint a hírhedt rendező munkái. Több

Filmezzunk.hu
2019/01/10

Értékelés: 7.1/10
Tetszik a kritikusoknak, tetszik az istenadta népnek. De komolyan: mellettem még idős nénik is hangosan mulattak az amúgy látványvilágában és vizuális effektjeiben egyáltalán nem öregbarát alkotáson. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2019/01/23

Értékelés: 7.5/10
Szuperhaver v1.5
A robotharcosok visszakapták eredeti kinézetüket és emiatt meg is különböztethetőek egymástól. Az akciójeleneteken látszik, hogy Knight egy sokkal türelmesebb és precízebb rendezést igénylő világból érkezett. A küzdelmek nincsenek széjjel vágva és kézi kamerázva, ezáltal sokkal követhetőbbek és élvezhetőbbek. A kevesebb néha több szabálya maximálisan érvényesül az ŰrDongó látványvilágában. Több

Cornandsoda.com
2019/02/15

Mi a baj veled ŰrDongó?
Sokak szerint az ŰrDongó lett az eddigi legjobb Transformers-film. Én mégis azt mondom, hogy még ez is agyzsibbasztóan bugyuta. Az alábbiakban le is írom, hogy milyen hibákkal küzd meg a film, de természetesen a jó tulajdonságait sem hagyom ki. Több

jerrycomovie
2019/04/20

Értékelés: 7.5/10
Bumblebee (2018)
Mert amikor az őskorban bemutatták az első Transformer filmet, simán bealudtam a mozin, öcsém szerint hangosan horkolva. Később bepótoltam a hiányt, mert dvd-n megnéztem a filmet, azonban az volt az utolsó Transformers, amire jegyet váltottam. Mostanáig. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!