Sabrina hátborzongató kalandjai

1. évad (2018) - 11 epizód
2. évad (2019) - 9 epizód
3. évad (2020) - 8 epizód
4. évad (2020) - 8 epizód

Közeleg Sabrina 16. születésnapja, így hamarosan el kell döntenie, hogy a boszorkányok világába szeretne tartozni, vagy hétköznapi emberként szeretné leélni hátralévő életét.

(Varga_Júlia)

Premier: 2018.10.05. | Netflix (2019.08.05.)

2023.10.29 SzupiMester

Gyermeteg történet, de mégis lekötött, és egymás után néztem a részeket.

2022.03.12 JRD

3,5*, mert nem rossz...

...de jobb is lehetett volna. Egy kellően félelmetes, boszorkányos, horroros, varázslatos, misztériumos, gyilkosos, vérfarkasos, szellemes ecetera sorozat, melyben (mily meglepő) túltolták a manapság divatos ideológia propagandáját. (A Netflix egyé... Teljes kritika

2019.08.14 Szilonka

Az eredeti Sabrina sorozat olyan kis tündi-bündi volt, na ez a tök ellentéte. Komor és véres. A jók a kis történetek és lények benne, látványra is élvezhető.

2019.09.18 TomÁcs

Jó kis sorozat, az első 2 évad szinte hibátlan. Nem a régi bűbájos Sabrina történet ez, sokkal véresebb és izgalmasabb.

2020.09.29 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Egyszerűen ezt beteg és torzult személyiségű emberek készítik. Ez eddig oké, de kinek? Minek? Milyen céllal? Rosszul voltam, mire két epizódot megnéztem. Meg kellett az egómat erőszakolni. Sikerült. Megszenvedtem. Felépültem és elfelejtem, legalábbis remélem.

Érdekesség, hogy a Riverdale és a Sabrina hátborzongató kalandjai című sorozatok egy univerzumban játszódnak, Riverdale és Greendale szomszédos városok, mivel mindkettő a Roberto Aguirre-Sacasa nevéhez fűződő Archie Comics képregényeken alapszik. A Sabrina főszereplő boszija, Kiernan Shipka egy interjúban elmondta, hogy szívesen alakítaná újra Sabrinát a Riverdale című sorozatban, ha felkérnék rá.Szerző: Spidey