Creed: Apollo fia

Creed

2023.10.06 Ogre

Jól megcsinál folytatás-film.

Jól megcsinált Rocky-franchise folytatás, remek rendezéssel. Michael B. Jordan mondjuk nem egy kimondott bokszoló alkat, de valahogy mégis jó a srác. Nekem tetszett a történetfűzés, és sok jó bunyójelenetet is kapunk. Nálam ez a film 80%-os.

2019.01.21 Filmdoki

a nap véleménye

Rocky újratöltve

Szkeptikusan olvastam anno a híreket: tovább viszik Rocky történetét, egészen pontosan Apollo fiára fog koncentrálni az új film. Azonnal felmerült bennem a kérdés: Miért? Miért kell ez? Láttam lelki szemeim előtt, hogy egy ostoba, felturbózott filmet... Teljes kritika

Talán a Rocky sorozat leggyengébb láncszeme.Stallone is túltolja a szerepét egy kicsit,és a fekete srác,az a M.B. Jordan egy nagyon gyenge színész,ha lehet annak nevezni. Kár érte,nagyon lecsúszott a színvonal.

2019.04.30 Yosihiro

Creed-Rocky

Most sikerült ezt a filmet megtekintenem. Izgatottan ültem le megnézni, hiszen a Rocky filmek a kedvencek között vannak. Mikor elindult a film és S. Stallone magyar hangját meghallottam, sajnos már nem az az érzés fogott el, mint a Rocky filmeknél. Szerintem nem jó a így a magyar szinkron, nekem nem tetszik, valahogy nem jön át a Rocky érzés és hangulat. Bár a film most nem is Rockyról szólt, de mégis vezető szerepet játszott. A történetet én a Rocky folytatásának tartom. Azt hiszem, ebből a szempontól jól sikerült. Apolló fia remek választás abban, hogy Balboa újra a box közelébe kerüljön. A történet fel volt építve, és Apolló fia is remekül játszott a filmben. Plusz, hogy épp most ismerkedik meg a szerelmével, azt hiszem, ez is egy pozitívum lehet a filmben. A box jelenetek, azt hiszem, a mostani technológiának köszönhetően igen magasra tették a lécet, és szerintem jól sikerültek. Összességében a film képi és hanghatása remek (ha nem szinkronosan nézem ), a szereplők, úgy érzem, átlagon felül teljesítenek, és emiatt egy amolyan alapműnek érzem a Creed "trilógiában", ha lesz ilyen . Csak ajánlani tudom mindenki számára, remek kikapcsolódás. Üdv, Yosi

2016.06.14 Thibo84

A Rocky filmeket láttam, de a zenéjén kívül, más nem hagyott bennem mély nyomot. De a Creed zseniális lett, kár hogy a magyar szinkronhangokat ennyire nem találták el.

2017.08.17 Deku

Sylvester Stallone egész jó volt itt is és apróbb hibákat elnézve egész nézhető. Ez a film nem lett egy nagy alkotás, de itt most nem is éreztem ezt problémának.

2016.12.06 HercegPeter

Előre szólok! Spoiler-veszély! Próbáltam úgy nézni, mintha semmi köze sem lenne a Rocky filmekhez. Majdnem sikerült. Az utolsó menetben mikor megszólalt a dal akkor jött fel bennem igazán az eredeti érzése. A szinkronnal szemben vegyes érzéseim vanna... Több

2018.09.10 dailyfilmsan

Jó volt, tetszett. Nem volt az a hűű-hoo-haa film de azért jó volt nézni. Jó volt visszazuhanni Rocy Balboa kultuszába és újra látni kicsit öregen és megkopottan a box királyát. Tetszett hogy nem a 100% -os happy end-re ment a film, hanem szépen építette ki a saját kis tanulságát.

2019.09.27 ZeroHero

A folytatasok folytatasainak spinoffja, amiben minden Stallone ala van teve. A film nem rossz, de nekem kicsit sok a monolog, a tavolba meredes, a multon valo ragodas es az, hogy csodalnunk kellene az oreg Rockyt. Michael B Johnson viszont remek.

2021.05.23 drg0602

Szerintem jó film. Semmi extra, azt kaptam, amit vártam. Aki szereti a Rocky stílusú filmeket, annak mindenképp érdemes megnézni. 10/10

2016.01.03 MMcFly2015

Őszintén szólva nekem vegyes érzelmeim vannak ezzel a filmmel kapcsolatba, és ezt egy Rocky rajongóként mondom. Az 5. rész kivételével mindegyik Rocky film szenzációs, sőőt a Rocky Balboa címre hallgató 6. rész nagyon kellemes csalódás volt. Itt ugya... Több

2016.11.19 rainman

Ha tízen-huszonévesként most először láttam volna Rocky filmet, akkor talán ez lehetne A ROCKY! De Rocky ma már legenda, Rocky már 40 éves, és ez a hetedik film, ami belőle táplálkozik. Én pedig természetesen ezekhez a Rocky filmekhez mérem. Jelentem... Több

2016.07.26 VFTS

Kicsit olyan, mint a Star Wars 7., ami jó volt az előző részekben az gyúrjuk össze egy filmé. Sztoriban nincs semmi új, látvány is a megszokott, de ezektől eltekintve nézhető a film. Ha nem akarod külön megnézni az összes korábbi filmet, nézd meg ezt!

2016.11.23 Borga

A Creed bunyós jelenetei elképesztően jól lettek leforgatva, csak ámultam, magával ragadó volt. Stallone alakítása kellően kifinomult és erőteljes, le a kalappal, szuper színész.