Tyler Rake: A kimenekítés

Extraction

2020.04.28 L.Regina

a nap véleménye

Thor után zsoldos

Az akciófilm rajongóknak (mint jó magam is) erősen ajánlott darab lett a Tyler Rake: A kimenekítés című produkció, amely mindenképp a minőségibb akciófilmek közé tartozik. A történet, bár nem kiemelkedő, teljesen korrekt, az ilyen kategóriájú filmekn... Teljes kritika

2022.06.08 Emmersson

Borzalmas!

Szívesen megkérdezném az alkotókat, hogy 2020-ban ezzel a hulladékkal mit akartak, mert mondanivaló nem volt. Dráma sem. Történet pláne! Ha hentelést akarok látni, akkor leülök játszani. :P A telefonomat nyomkodtam, miközben a John Wick koppintásos közelharcot néztem fél szemmel. A dráma sem jött át, a drogkartellek könyörtelensége maximum egy momentumban, amikor repül a kölyök. Ezerszer látott, kiszámítható, klisés gagyi, ami 10 éve is max. gyenge-közepes mozi lett volna.

2020.04.30 zoltyah

Ez egy nagyon jó, ütős akciófilm. Az utóbbi évek legjobb mozija ebben a kategóriában.

2022.11.13 Érdeklődő

Esti szórakozásnak elmegy

Azoknak, akik kedvelik az akciódús filmeket, jó egy esti kikapcsolódásnak. A történet nem ad semmi újat, mégis gördülékeny a kivitelezés. Nem is ragozom tovább, izgalmas és az események jól követik egymást, vagyis végig leköti a néző figyelmét.

2024.01.16 SzimikeésBéci

Ettől a filmtől többet kaptunk, mint amennyit elvártunk tőle. Remek színészi játék, és akcióval teletűzdelt, a figyelmet végig fenntartó zseniális alkotás.

2020.12.14 Robert Langdon

Thor vagy Tyler?

Egyértelműen Tyler! Jobban áll Chrisnek a gépfegyver, mint a köpeny és a pöröly. Nagyon várom a következőt. És remélem, nemcsak trilógia lesz. Ne hallgassatok a kritikára! Minden ízében 100%. Látvány, szereplők, akció... Jó, a magyar szinkron nem, de arról a film készítői nem tehetnek. Csak a John Wick előzi meg.

2023.06.19 MrFahrenheit

Amikor azon gondolkodtam, hogy a karakterneves címadás mögött egy új többrészes franchise is megbújhat, nem számítottam rá, hogy Chris Hemsworth (Liam Neeson és Vin Diesel után) újabb apa- és férfiikont tud nekünk hozni. Éppen emiatt nem is néztem me... Több

2023.06.20 Gyula Gábor Antal

Az akcióhős

Ez a színész egyszemélyes zsoldossereg, mint a Feláldozhatók. Tyler Rake-et nem lehet legyőzni. Kimenti az indiai kisfiút, akit elraboltak, és megy a harcban. Sajnos nagy a túlerő, ami neki is kemény dió , de legyőzi őket, mert a női társa, egyben megbízója és annak testvére segíti. Ez az egyik legnézettebb filmje a Netflixnek.

2023.06.26 Morpheus

Átlag akciófilm

Az első rész nagyon tetszett, volt valamiféle sajátos hangulata és lendülete. Az egész egy rohanásnak tűnt, egy folyamatos menekülésnek egy egzotikus, különleges városban. A Sam Hargrave–Chris Hemsworth páros jól működött, és iszonyú látványosra sikerültek a bunyók. Az első fejezetet 85%-ra értékeltem akciófilmes kategóriában. A most megjelent második rész azonban némi csalódást okozott. Az egzotikus helyszínt hétköznapira cserélték, és a mozgalmasság is rengeteget csökkent. A sztori egyik fele a grúz hegyvidéken, a másik Ausztriában játszódik. Egyik sem túl különleges. Túl sok a lelkizés és nagyon sok a hiteltelen jelenet is. Kiszámíthatónak is érezhető, mely érzés mindvégig megmarad a film során. Ami a színészeket illeti: a főgonoszt alakító Tornike Gogrichiani nem annyira ádáz, mint az első részben felbukkanó bangladesi fickók (noha az arcforradás sokat tesz érte). Golshifteh Farahani most is gyönyörű, nekem már a 2008-as Hazugságok hálójában is feltűnt tehetségével. Chris Hemsworth hozza a kötelezőt, de túl sokat ezúttal sem láthatunk tőle színészetből. Értékelésem: 65%.

2023.06.17 polgy

Akciócunami Indiában

Kimondottan látványos akciófilm, profi kameramozgásokkal és koreográfiával. Aki szereti a modern és látványos akciófilmeket, az szerintem nem fog csalódni.

2023.01.15 Zsolt384530

Szerintem jó volt.

2020.04.16 Gyuri

Azt hiszem, kijelenthetjük, hogy Sam Hargrave-re rendezőként is szép jövő vár, kíváncsian várom a következő akciófilmjét.

2020.04.19 Zoltán

Eszeveszettül pörgős a film, egy lélegzetvételnyi időt sem hagy. Az biztos, hogy aki ezt megnézi, az garantáltan nem fog unatkozni. Imádtam!

2020.04.18 Tamas

Chris Hemsworth nem igazán tartozik a kedvenc színészeim közé, számos alkalommal sokkalta inkább azt bizonyította számomra, hogy inkább feszíteni rakják be őt egy-egy filmbe, de aztán jött a Rush, és kiderült, hogy tényleg tud színészkedni. A kimene... Több