Elektra

Norbert93 Nézhetetlen  2018. 07. 26.

Ettől rosszabb képregény vonatkozású filmmel még nem találkoztam. Messze alulmúlja a Batman vs Supermant is. Ha valakinek a kezébe kerülne véletlenül DVD-n, akkor inkább dobja ki az ablakon.

Pirospingu   2016. 06. 08.

Kiemelően rossz, semmitmondó és unalmas film ez. Nincs olyan dolog, ami jó lenne benne, az egész egy trágyadomb.

clay00   2017. 02. 26.

Semmi különös. Átlagos, női szuperhősös film. Nincs mit mondani róla. Valakinek vagy bejön vagy nem ez a stílus. Általában jó kislányokat játszik Jennifer Garner érdekes másfajta erős női szerepben látni.

Kate Rainbow   2016. 04. 18.

Határozottan öt csillag. Érdekes mert kettős érzések kavarogtak bennem a film alatt, és után. Egyrészt nagyon jó volt. A történet öt pont, a kivitelezés is. Nagyon látványos volt, viszont egyben nyomasztó is. A lehangoltságot a történet váltja ki, de ez így volt jó. Ajánlom mindenkinek aki szereti az akció dús, de történetben gazdag filmeket.

Will Yun Lee
Will Yun Lee
Terence Stamp
Kirsten Prout
Goran Višnjić
Jennifer Garner

Elektra a képregényekben arany karika fülbevalókat visel, de mivel Jennifer Garnernek akkor nem volt kiszúrva a füle, ezért nem is kellett a fülbevalókat viselnie.

(Shelby07)

A forgatás alatt Will Yun Lee megvágta Jennifert, a sebet össze kellett varrni. Amikor újra felvételre került a jelenet, Lee újra megvágta, ugyanott!

(Shelby07)

Jennifer Garner saját bevallása szerint szörnyű a film, és csak azért készítette el, mert a Daredevilben is szerepet kapott.