Elrabolva 2

Elrabolva 2

Taken 2
barcika

Brian Mills két évvel lánya elrablása után Iszambulba utazik, ahol találkozik ott nyaraló családjával. Azonban nincsenek biztonságban, az albán maffia bosszúra szomjazik, és ismét megkezdődik a hajsza, mely során az ex-CIA ügynök mindent bevet, hogy megmentse… Több

Forgatókönyvíró: Luc Besson, Robert Mark Kamen
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország
Premier (HU): 2012.10.11.

Elrabolva 3  (2014)

Elrabolva  (2008)

2022.08.17 JRD

Az első tetszett (még a nyilvánvaló hibái ellenére is) ám ez... nos... hm. Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Pedig a színészt imádom (még akkor is, ha nem a legfoglalkoztatottabb színészek egyike). Várható volt, hogy lesz folytatás, de szeri... Több

2018.01.19 mamiéstöti2

A trilógia leggyengébb része. Engem szinte végig frusztrált benne valami. Voltak benne eget verő nagy baromságok.

2017.04.17 indingo

Valamivel gyengébb lett, mint az első és sok mindenben hasonlít az elsőre, de azért jobb, mint a harmadik. Az elrabolunk mindenkit téma kicsit közhelyes.

2018.08.17 erahurka

Mintha az első rész paródiája lenne, de komolyan. Amilyen földhöz ragadt, egyszerű történet volt az, annyira túltolt a folytatás. Kézigránátokkal hang alapján beazonosított elrabolt lány, te jó isten!

2017.10.25 Deku

Kicsit sem tetszett és ezen az sem változtatott, hogy a színészeket kedveltem benne. Ez a film egyáltalán nem jött be és igazán ráfért volna valami, ami teljesen feldobja az egészet.

Liam Neesont győzködni kellett, hogy elvállalja a folytatást. Sokáig úgy volt, hogy Mickey Rourke lép a helyére, ám végül mégis rábólintott.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Bár a történet szerint Liam Neeson albán maffiatagoktól próbálja megmenteni a feleségét, a valóságban csupán egy albán származású színész volt a stábban.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az isztambuli forgatás nem volt egyszerű a második résznél. A boltosok nem voltak hajlandók bezárni, amíg forogtak a kamerák, így elég sok veszélyes helyzet alakult ki a civilek miatt (még az autósüldözésnél sem hátráltak meg).Szerző: Bob

A filmben összesen 30-as halnak meg.Szerző: hp

Üdvözöl az Éden!