Útonállók

Kathy Bates
Thomas Mann
Kim Dickens
Woody Harrelson

Két visszavonult Texas Ragner a kor legelvetemültebb bűnözőpárosa, Bonnie és Clyde ellen indít hajtóvadászatot, rajtuk kívül azonban mindenki kételkedik a sikerükben. Egy legendás történet eddig ismeretlen oldala.

(Varga_Júlia)

Premier: 2018.10.19. | Netflix (2019.08.05.)

2023.10.18 Kapszaicin

Bonnie és Clyde történetét már számtalan formában feldolgozták. Személy szerint legutóbb egy szabadtéri színpadon, musical formájában láttam a storyt. Szánt szándékkal sohasem kerestem ezt a témát, de valami véletlen folytán mindig belefutok. Így tör... Több

2021.10.08 Képkockák

Bonnie és Clyde, avagy a Netflix legjobbja

Már gyerekként is hallottam, „mint Bonnie és Clyde” azonban sokáig nem ismertem a történetüket. Miután már két éve körözés alatt áll Bonnie és Clyde, megszöktetik társaikat egy texasi börtönfarmról 1934-ben. „Ma” Ferguson, a texasi kormányzó korábbi ... Teljes kritika

2019.05.20 Berto49

Jogos leszámolás

Bonnie és Clyde történetének bemutatása a törvény szemszögéből. A rájuk rakódott romantikus máz alatt valójában könyörtelen bűnözők rejtőztek, akik nemcsak a bankrablások során bizonyultak hidegvérűnek, hanem akkor is, ha gyilkosságokra került sor. A... Teljes kritika

2020.08.02 stevepisti

Jó film!

Nekem tetszett, hogy a törvény oldaláról bemutatva láthattuk Bonnie és Clyde történetét. Nagyon lassú lefolyású filmet kapunk, nincsenek benne nagy akciók, kivéve a vége leszámolást. Kevin Costner és Woody Harrelson jól hozzák a kiégett kopókat. Szerintem a korhűség is jó volt bemutatva. Attól függetlenül, hogy tudjuk, mi lesz a film kimenetele, mindenképp ajánlott megnézni.

2021.05.29 uniterra

A film időutazás volt a Great Depression utáni időkbe. Korhű kosztümök, hozzá a déli akcentus, elvitt 1934-be. A film tempója tökéletes volt, egy percig sem unatkoztam.

A kivégzés olyan hangos volt, hogy a csapat tagjai átmenetileg megsüketültek.Szerző: Képkockák

Bonnie ölében halálakor étel volt, Clyde pedig nem viselt cipőt, csak zoknit.Szerző: Képkockák

A film eleji szökés során valójában Clyde lőtt egy Browning önműködő puskával (BAR), és Bonnie dudált a kocsival, hogy a társaiknak jelezze az irányt.Szerző: Képkockák

Miután végzett feladatával, Frank Hamer megtartotta a fegyverarzenált, amit az üldözésre vásárolt.Szerző: Képkockák

Bonnie és Clyde "halálos autóját" egy kaszinóban állították ki, sok más emléktárggyal együtt, például az inget is, amiben Clyde meghalt.Szerző: Képkockák