Hold

Moon

2023.08.28 Ergit

A film megmutatja, mit ne tegyünk embertársainkkal a jövőben sem!

Sam Rockwell eddigi legjobb filmje.Zseniális,néhol belassít,néha gyorsul a tempó.Sok benne a töprengős,gondolkozós jelenet,és néha agyalni kell.Szeretem. Szuper kis mozi.

2017.07.18 Deku

Elég változatos hangulatú és tempójú ez a film. Apróbb döccenők akadtak benne ezt elnézve is nagyszerűen teljesít a film. Zeneileg a toppon van, a történet pedig izgalmas és érdekes sztori.

2019.08.18 indingo

A film hangulata és látványa érdekes volt, de a története elég lassú helyenként kifejezetten unalmas.

2015.08.08 kabel

Az egyik legjobb sci-fi kategóriába sorolható filmek egyike. A film hangulata tükrözi a történetszálat és a karakterépítés is remekül beleillik a sztoriba. Egy kimagasló alkotás egy kevésbé ismert rendezőtől, melyet érdemes akár többször is megnézni.

2018.12.28 dailyfilmsan

Sam és Sam a jóbarát.

Kacifántos Sci-fi meg kell hagyni felkeltette az érdeklődésemet már a hélium3 amiből nincs olyan sok a hold felszínén és többe kerülne kibányászni mint amennyit spórolna vele a világ. Mégis tetszett ez a futurisztikus öko jövőkép. Aztán jött ami egy kicsit elrontotta. Olyan nincs hogy egy klón ilyen jól viselje azt hogy találkozik egy másikkal önmagával aki szintén klón és ezek összebratyizzanak tudván hogy mind a ketten klónok. Valamint a filmből nem derül ki hogy milyen rendelkezések vannak a klóntechnológiára. Ez a fekete folt a film egészén. Mégis jól működik. Sam rockwell itt bemutatja hogy piszok jó színész. 2 különböző karakter még néhol külsőre is másnak tűnik annyira jól elválasztotta a mimikát a két szereplő között.

2016.04.10 Szilonka

Sok jót olvastam a filmről ezért is néztem meg, de nekem nem igazán tetszett. Szeretem az űrbe játszódó filmeket, de ez picit zavaros volt a történet vagy csak én nem értettem.

2018.12.20 harnas1207

A Feledés című film kapcsán sokan emlegették ezt a filmet, hogy innen lett lopva az ötlet. Annak a sztorija tetszett, így kíváncsi lettem mit is tud ez a bizonyos Hold.Le kell szögezni igaza volt a kritikus hangoknak, de ez véleményem szerint nem von... Több

2016.10.25 Fahéjgolyó

Nagyon nagy kedvencem ez a film, semmi fölösleges sallang nincs benne, a története rendkívül érdekes és elgondolkodtató. Mind a scifi mind a rejtélyes drámákért rajongó emberek jól fognak szórakozni rajta.

2017.11.27 Bazzzsi

Hát nekem nem tetszett. A legvégén lévő poén/csavar/fordulat nagyon hatásvadász volt, csak elhitették, de igazából semmit sem tudtunk meg róla, mindenki gondoljon, amit akar.

2018.04.26 TomÁcs

Igazi egy szereplős sci-fi. Mindez egy helyre bezsúfolva, hogy csak a főszereplőre figyeljen a néző. Érdekes, elgondolkodtató történet. Még agyal rajta az ember.

2017.07.31 Lonka

Az földön kívüli környezet jó ötlet volt és maga a látvány is tetszett. Az eleje szerintem unalmas, sok minden nem történt benne, utána meg nekem nem volt minden teljesen világos.

2019.07.16 Bizsu82

Nagyon eredeti, érdekes sztori. Mindenképpen egyedi a történet, különleges, igen csak élvezhető volt, jó kikapcsolódást adott. Elgondolkoztató jövőkép, hatásos megjelenítés.

2017.12.31 Zsceeeka

Nagyon szeretem újranézni is ezt a filmet. Végül is kamaradráma, egy színész viszi végig az egészet, akit, bár szinte semmi másban nem láttam, de itt nagyon jót alakít. Egyedi hangulatú film.