Horrorra akadva, avagy tudom kit ettél tavaly nyárson

Scary Movie

2024.02.17 Schumy1

Jó, jó, kell ilyen is, s kifejezetten tetszett ez a horrorparódia. Humoros a javából.

2017.09.22 mamiéstöti2

Alapfilmnek tartom, a maga műfajában korszakalkotó annyi biztos. Voltak benne nagyon vicces jelenetek és tetszett a készítők bátorsága és kíméletlensége.

A Wayans tesók jól tolták. Nekem értékmérő, hogy végigröhögöm-e vagy sem. Jelentem, igen. Fájt a rekeszizmom. Ezt adja, semmi többet.

2017.04.26 indingo

Remek paródia volt. Imádtam a nagymamás részt a vagy amikor összecsomozódott a párocska nyelve. Voltak benne szexista poénok és fel-fel villant 1-2 péló, de sok jó poén volt benne.

2016.06.16 ArpiHajdu és Réci

Tegnap volt szerencsém újra megnézni. Véleményem szerint a horror- paródiafilmek közül az egyik legjobb. Még csak nem is szükséges látni azokat a filmeket, amelyekből átvesz jeleneteket (persze nagyon ajánlatos), úgy képes szórakoztatni. Elsősorban a... Több

2017.08.17 Deku

Idiótaságnak tűnt az elején aztán szép lassan elvarázsolt. Nagyon bejött, igazán kellemes hangulatot okozott ez a film, mert nagy kedvencem lett pedig nem is gondoltam volna róla.

2017.09.15 GedyPapa

Ez volt az egyetlen vállalható Horrorra akadva film az összes közül. Nagyon jók voltak a Sikolyos részek és alapvetően kiváló volt, hogy nem vette magát komolyan egy percig se, és ez a legnagyobb előnye a filmnek. Nem a színészek, hanem inkább a karakterek fogtak meg.

2020.08.01 dailyfilmsan

A hatalmas görbe tükör ami elöl nem tud sajnos egy horrorfilm sem elbújni. Annak is az első része ami olyan klasszikusokat fordít ki önmagából egy egyébként jól összedolgozott kohézióban mint például a sikoly és a tudom mit tettél tavaly nyáron. Szerintem nem rossz paródia.

2019.04.25 HE7EDIK

Van benne egy-két eltúlzott poén, gondolok itt főleg a csajszi kilövésére a plafonra, de összességében roppant szórakoztató, és még csavar is van a végére. Kap itt főleg a Sikoly, a Mátrix, de még az Ideglelés is.

2019.05.18 Ms. Akárki

Klasszikus horrorparódia. Korszakalkotó volt a maga idejében. Az éppen aktuális pörgős horrorokat és thrillereket parodizálja ki olykor igazi fejfogósan debil módon. Meg kell lenni az adott egyénnek a szükséges hangulata, hogy élvezni tudja, de szeri... Több

2018.12.07 Norbert93

Alapfilm a paródiák "világában"

Az első két részen érezhető, hogy Wayans produkció. Sokkal vulgárisabb, merészebb és eredetibb, mint az azt követő filmek. Ebből kifolyólag sokkal jobbak is.

2022.02.11 stewie_griffin_2005

Tudtam rajta nevetni, az első felében többet, de a film végén összességében az volt az érzésem, hogy átlagos volt. A Cindyt játszó csaj alakítása viszont tetszett. Jobb film lenne, ha története lenne, vagy ha az nem, akkor több poén, ami fenntartja a... Több

2018.11.26 harnas1207

Ezekhez a filmekhez elengedhetetlen, hogy ismerjük azokat a filmeket amiket parodizálnak. Szerintem az egyik legjobb vígjátékok közé tartozik.

2018.07.09 Norbi

Zseniális , nem is tudok még ilyen jó horror- paródiáról, de remélem akad ennek a szériának vetélytársa. Kíméletlenül parodizálják ki azt, amit csak lehet.