Jól áll neki a halál

Goldie Hawn
Isabella Rossellini
Goldie Hawn
Bruce Willis

Madeline, Helen és Ernest sorsa bizarr eseményeknek köszönhetően fonódik össze. Madeline sikertelen színésznő, akit elhagyott a vőlegénye, mégpedig Helenért, aki azelőtt a legjobb barátnője volt. Ernest a két nő plasztikai sebésze, aki belekeveredik kettejük egyre hátborzongatóbbá… Több

Premier (HU): 1993.01.15.

2023.08.19 Ergit

Nagyon jó színészi alakítások! A történet életből merítve, csak kicsit meg van bolondítva egy kis örök élettel!

2017.09.14 Deku

Kételyeim melyek a film elején még voltak a film végére tökéletesen megerősödtek. Ezzel azt mondom, hogy nem ütötte meg a mércét. Egyszerűen nem adott olyan érzést, hogy ez megérje nekem.

Morbiditás, abszurditás jellemzi, és akkori modern technikai megoldások ezt a filmet. Nem rossz, de mindhárom színésznek vannak jobban sikerült filmjei. Persze érdemes megnézni!

2015.04.18 Yosihiro

A film nem egy szuper alakítás senki részéről viszont ahogy eljátszák az egészet és maga a történet mindenképpen egy kiemelkedő alkotás. Szerintem többször is meg lehet nézni csak nem annyira ragadnak meg a jelentek mint más klasszikusnál. Én ajánlom nézzétek meg mert érdemes ! Üdv Yosihiro

2015.09.08 rbernadett

A film sikerét elsősorban az adja, hogy annak idején, amikor bemutatták ezek a trükkök még nagyon újdonságnak számítottak. Véleményem szerint még most is simán megállják a helyüket, holott ma már nincs lehetetlen. A történet inkább a látványra hajt m... Több

Meryl Streep véletlenül megsebezte Goldie Hawnt a verekedős jelenet közben.Szerző: kázsé

A nap mikor Helen megissza a mérget 1985. október 26. Ez a "jelen idő" Robert Zemeckis Vissza a jövőben c. filmjében.Szerző: kázsé

Meryl Streep bevallása szerint Helen szerepe lett volna neki való.Szerző: kázsé

Sikertelen tesztvetítések után nagy mértékben újravágták a filmet.Szerző: kázsé

Értékelés: 8.8/10
(2022. 04. 23.)
Ez egy morbid, fekete humorral átitatott tanmese, ami amellett, hogy szórakoztat tényleg mond is valamit. Valóban: ez egy mese a kriptából. Több