A vér földje

A vér földje

Let Him Go

Diane Lane

Miután fiuk váratlanul meghal, egy nyugdíjas seriff, George (Kevin Costner) és felesége, Margaret (Diane Lane) elindul, hogy megkeressék egyetlen unokájukat.
Larry Watson azonos című regényét a díjnyertes Thomas Bezucha adaptálta a mozivászonra Kevin Costner és Diane Lane… Több

Forgatókönyvíró: Thomas Bezucha
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2020.08.21. | Telekom TVGO (2021.03.25.) | Netflix (2023.01.31.) | HBO Max (2023.11.11.)
Forgalmazó: UIP-Duna Film

2023.07.08 pj19

Szerintem jó film. Kevin Costnernek jól állt ez a kemény sheriff karakter. Egyébként is ő az egyik kedvenc színészem. Ízig-vérig dráma. Ajánlom mindenkinek!

2021.09.04 dandelion1983

Nagyon szeretem a főszereplő párost, nagyon jól működnek párosként. Nem az évszázad filmje, mégis lekötött, és nekem hiteles volt végig. Szerintem érdemes megnézni.

2021.04.04 Emmersson

Semmi extra

Jó hangulatú bosszú-western(jellegű)film. A történet egyszerű dráma. Holnapra elfelejted.

2021.12.12 Fikatours_blogger

Végre valaki nem szuperhős

A jellemábrázolásra kihegyezett dráma érdeme, hogy szakított a hollywoodi, klisés megoldásokkal. A közel kétórás film kicsit lassú folyású, és van benne egy mellékszál, ami nem adott a történethez semmit.

2021.05.02 Attish79

Lehetne szebb

Az eredeti cím nagyon találó, a magyar "fordítást" inkább hagyjuk... A film lassan építkező, régimódi drámából tart a kiszámítható, ám ettől még izgalmas, thrillerbe hajló végkifejlet felé. A két fő karakter jól felépített, érthető motivációval rendelkeznek, ez sajnos az ellenlábasokról nem mondható el, nem tudjuk, mi a fő mozgatórugójuk, sok a miért a cselekedeteikben. Ez mindenképp lehetne jobb. A táj, a képek, a film, a történet, a mondanivaló szép, de egy erősen happy end rajongó számára mindenképp lehetne szebb...

A filmet először Brazíliában mutatták be 2020 augusztusában.Szerző: Zsolt Zsolt

(2021. 04. 18.)
Családi viszály
Thomas Bezucha itthon 2021 márciusában DVD-n megjelent filmje karakán nőkről, csendes gyászról és a felszín alatt fortyogó indulatokról szól: egy olyan dilemmát jár körül, amelyre nem könnyű egyértelmű válaszokat adni. Több
Testvérviszály
Testőr