Dawson és a haverok

Jack Osbourne
Rachael Leigh Cook
Keri Russell
Joshua Jackson

Négy serdülő kalandjai egy tengerparti kisvárosban.

(qwer)

Premier (HU): 1999.09.11.

2021.03.05 rainman

Nem tudom 5 csillagtól kevesebbel értékelni késői kamaszkorom legkedvesebb sorozatát. Azt hiszem, az élet minden egyes korszakának megvannak a kedvencei, illetve folyamatosan változik az ízlésünk, de leginkább a tizen-huszonéves korban megragadt élmé... Több

2018.11.04 VvV

A legjobb amerikai sorozatok egyike. Fiataloknak szól, nincs túldramatizálva és valósághű.

2017.04.18 indingo

Fiatalkorom kedvenc sorozata. Mindenkinek meg volt a kedvence. Helyes és életszagú története volt és az ember szeme előtt nőttek fel a srácok.

2020.02.09 dandelion1983

A világ legjobb sorozata, egyszerűen imádom, és nem tudom megunni, akárhány évesen is meg tudom nézni.

2019.08.15 Lonka

Hazánkban a 2000-es évek környékén adták. Sok érzelmet kivált sorozat fiataloknak. Ma már nem annyira állja meg a helyét, a tudomány, az informatika előtérbe helyezése miatt.

Az Eve-t játszó Brittany Danielnek van egy ikertestvére, Cynthia Daniel, aki korábban szintén színésznő volt.Szerző: dandelion1983

Sasha Alexander, aki Gretchen Wittert, Pacey nővérét játszotta a sorozatban, valójában Sophia Loren menye. Szerző: dandelion1983

Meredith Monroe karaktere, Andie a fináléban visszatért Capeside-ba, ám a jelenetét végül kivágták a készítők.Szerző: ArpiHajdu és Réci

John Wesley Shipp játszotta a sorozatban Dawson édesapját, *SPOILER* aki a negyedik évadban meghal. *SPOILER* A színészt saját kérésére írták ki a sorozatból, mert nem tetszett neki, hogy a szülői szerepek egyre kevesebb jelentőséggel bírtak a történetben, főleg miután a sorozatbeli fiatalok egyetemre mennek.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A Jen Lindley-t alakító Michelle Williams sokszor úgy vélte, a karakterte túl kevés időt kap a filmvásznon, hiszen a történet középpontjában a Dawson-Joey-Pacey szerelmi háromszög állt. James Van Der Beek azonban megnyugtatta a színésznőt, hogy a későbbi karrierje szempontjából ez még javára is vállhat, hiszen így nem azonosítják a nézők annyira a sorozatbeli karakterével.Szerző: ArpiHajdu és Réci