Sabnock Sanatory   2020. 09. 12.

Guillermo del Toro egyik felejthető alkotása.Nem egy erős a történet,és a kivitelezés is erősen közepes.A szörnyek jól meg voltak csinálva,de kb ennyi a pozitívum.A színészek is gyengék voltak,és ez is lefelé húzza az egészet.Olyan laposnak tűnik az egész,és igazán nem is pörög fel.

Owotonor   2019. 02. 01.

Egyedi hangulatú film, a rovarok bár nagy félelmet nem gerjesztettek bennem egész jól kidolgozott teremtmények voltak, vannak benne elvont jelenetek a rendező saját stílusában ami egy jó pont.

Beniko   2015. 11. 23.

Fúú!!! Hát ez olyan gagyi volt, hogy már alig emlékszem rá. Így, hogy a tartalmat elolvastam, már beugrott valami szörnyecske féle a filmből. Teljesen felejthető.

zarra   2015. 03. 02.

A hangulata remek volt. Egyszer megnézős darab, de a horrorfanok ettől sokkal erősebb filmeket is találnak. Közepes film, amitől még épp nincs az az érzésed, hogy elfecsérelted az idődet.

Azt a jelenetet amikor Mira Sorvino és Jeremy Northam a teremben sétálnak, körülöttük meg beteg gyerekek fekszenek az ágyaikon, a film egyik producere, Ole Bornedal vette fel.

Guillermo del Toro elmondása szerint Mira Sorvino és Jeremy Northam nem tudták egymást elviselni a forgatáson.