Esti iskola

Esti iskola

Night School

Egy csapat bajkeverő arra kényszerül, hogy éjszakai iskolába járjon, hogy végre befejezhessék a tanulmányaikat.

(ps)

Romany Malco
Taran Killam

2019.02.24 dovetusfurdo

Nem olyan rossz

Kevin Hart egy egészen türhető filmje , volt olyan jelenet is amivel megnevetett . Manapság egy nem olyan rossz vígjáték.

2019.02.11 Yosihiro

Esti Iskola

Nem sok hozzászólás van. Talán ez is mutatja, hogy nem egy kalsszikus filmről beszélünk. Vígjátéknak vígjáték erőltetett viccekkel de ettől függetlenül vannak benne jó poénok. A film története szerintem közepes kiszámítható nincs semmi váratlan ezért a film nem tud felül emelkedni magán. Tartja a közepes színvonalát még a színészek sem tudják feljebb tornászni magukat. Nincs kiemelkedő színészi alakítás. Még Kevin H. sem lépi túl önmagát! A képi vágás sem éri el a közepes színvonalánál többet. Talán a zenei és a hangi effektek jók. A történetben csak az iskolatetős jelenetet nem lehet érteni mikor át akarnak ugrani az egyik tetőről a másikra. Egy fiatal lány átugrik és egy leesik utána jön egy nagy váltás és már a főhős épp haza toppan be. Ettől eltekintve még vannak fura jelenetek a filmben ami talán nem oda illő. Igazából a romantikát hiányoltam a filmből. Ettől jobbra ki lehetett volna hozza ezekkel a szereplőkkel. Összességében egy közepes nem unalmas vígjátékot kapunk, ami kellemes kikapcsolódás mindenki számára. Üdv, Yosi

2018.12.16 HE7EDIK

Tipikus Kevin Hart film, pofázik egyfolytában és hülye helyzetekbe kerül. Pedig a felütés nagyon jó volt, többet ki lehetett volna hozni belőle. Kihagyott ziccer.

2019.02.17 P

Nem eget verő, de nem is nézhetetlen. Szeretem Kevin Hartot, de voltak ennél már jobb szerepei is.