
Vélemények (16)
Egy nagyon könnyen követhető és értelmezhető filmet rendezett Hanna Bergholm, és bár kicsit már túl könnyű is volt a feladvány (kevesebb jóindulattal úgy is fogalmazhatunk, hogy a kelleténél talán szájbarágósabb volt), jár érte a kiváló értékelés, az... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Hanna Bergholm nagyjából, és egészében 15 éve alkot a filmszakmában, ám az első egész estés filmjére egészen idáig várni kellett.... A finn író-rendező bemutatkozása a Sundance fesztivált is megjárta és kifejezetten pozitív visszhangnak örvendett a ... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Hanna Bergholm filmje nem lett egy könnyen emészthető darab és éppen ezért múlja felül a tucathorrorokat. Először is pofátlanul hadat üzen a közösségi médiának illetve erős társadalomkritikaként is értelmezhető, ugyanis a vlogoló anyukán keresztül fe... Több
Kiszámítható film, de egy érdekes analógia körül forog. A furcsasága miatt érdemes megnézni, a színészi játék sajnos borzasztó.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Két részre osztanám a véleményemet. 1. Ha úgy nézem a filmet, mint horrorfilm, akkor igen egy igazi hátborzogató, olykor rémisztő, tökéletes alkotás láttam, tele ízig-vérig elképesztő horrorisztikus jelenetekkel . A brutalitás, ami inkább lelkileg ér... Több
A skandinávok jó cuccokat dobálnak. A Hatching viszont lehetett volna jobb is. Kicsit szájbarágós, kicsit gagyi, ami viszont pozitívuma, az a teljesen frankó GYEREKSZÍNÉSZ(!), illetve a viszonylag eredeti ötlet. Attól tartok, hogy a horror-drámák oly... Több
Kicsit nehézkesen indul, vagy inkább nagyon úgy tűnik, hogy kitereget minden kártyát, ott megijedtem, hogy most ezt fogjuk nézni pepitában a következő másfél órában?! De szerencsére továbblép ennél és elég merész dolgok történnek. Ugyanakkor számomra... Több
Hasonló filmek
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Én személy szerint nem láttam még ehhez hasonló filmet, tehát az ötlet a horror műfajban igen ígéretes. Már az elején kiráz a hideg, az anyuka viselkedése és tette számomra teljesen idegen és hidegrázó, az viszont még inkább, hogy ezt a gyerekek mos... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Az otthon idilli makettjében él egy idilli család, ahol a boldogság már bizarr magaslatban rezzen. A családi harmóniát hirtelen megtöri egy fekete madár, amely a nappaliban sorsszerű pusztítást végez. A madár végzete pont egy ilyen fényképszerűen tök... Teljes kritika
Amikor elkezdtem nézni a filmet, úgy voltam vele, hogy még valami jó is kisülhet belőle. Egy idő után számomra annyira katyvasz volt az egész. Ez a film inkább bizarr és nevetséges szerintem, nem horror.
Na ez igen jó. Csak annyit kelet volna változtatni hogy a villanyszerelőt az apunak kellet volna meg szeretgetnie.
Folyamatosan fejlődő karakterek, jó sztori, bár az elején nem gondoltam, hogy ennyire kikerekedik a cselekménysorozat. Egy X akták résznek is simán elment volna. Nem egy "fél óra múlva felejtős film" lett. Talán az egyetlen negatívum az apa hozzáállá... Több