Tökéletes hang 2

Skylar Astin
Elizabeth Banks
John Michael Higgins
Hailee Steinfeld

Beca már végzős a Bardeni Egyetemen, és továbbra is alaptagja az egyetem népszerű acapella kórusának. Az élet azonban ismét komoly kihívások elé állítja a fiatal lányt és a csapatot, ugyanis elindulat a négyévente megrendezendő acapella világbajnokságon, melyen még sosem nyert amerikai csapat. A… Több

Rendező: Elizabeth Banks
Író: Kay Cannon
Forgatókönyvíró: Mickey Rapkin
Premier (HU): 2015.05.21.

2019.07.21 Ms. Akárki

Az első rész nyilvánvalóan azért ütősebb volt, de a zenék kárpótolnak Anna Kedrick hangját nagyon szeretem, úgyhogy örültem, hogy itt több szerepet kapott énekeni. Egyszernézős, mert túl sok váratlan fordulat nincs benne.

2017.09.13 Deku

A története egy az egyben remek és elképesztő. A világ amit elénk vetít az letaglózó és azonnal imádtam az egészet. Szerintem bőven a legjobbak között lehet ezt emlegetni. Ajánlom.

2016.09.11 puffancshercegnő

Hasonló volt, mint az első rész, vicces, poénos, és nem sütöttek el vicceket az előző részből, ami nagy pozitívum, mert unalmas mikor a folytatás az előzményre hagyatkozik túlságosan. Aranyos film, kicsit csajos, de kikapcsolódásra pont jó

2016.04.19 andor50

Nem ér az első rész nyomába, inkább csak egy könnyed délutáni filmezéshez jó. Nagyon klisés lett, a szereplők túlságosan sztereotipizáltak és minden poén ekörül forog. Ráadásul a poénok sokszor ismétlik magukat, Azért van pár jobb pillanata a filmnek, de összességében nem egy túl erős alkotás.

2017.10.14 kevelin

Az első rész jobban tetszett de ez se volt rossz. A németek engem nagyon idegesítettek, meg valahogy a sztori sem volt az igazi. De megint jó dalok voltak benne és acapellat is csak jobban megszerettem. Várom a 3. részt

A film összbevétele 287 144 079 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 68 083 624 forintot termelt.

Egy cameo erejéig egy másik valós a capella formáció is feltűnik a film végén, méghozzá a fülöp-szigeteki The Filharmonics nevű együttes.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmben feltűnő Pentatonix nevű a capella együttes Kanadát képviseli a világbajnokságon, holott a formáció mindegyik tagja amerikai.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2015. 06. 12.)
Girl power musical
Bármennyire is szeretném, mégsem tudom dicsérni a filmet. A forgatókönyv hanyagul összecsapott, esetlen a rendezés és a színészek is kelletlenül, unottan játszanak. Tökéletes hang 2 sajnos csak az első rész látványosabb és színesebb újracsomagolása. Több

(2015. 05. 24.)
Összefoglalva tehát ami sikerült három éve, az idén is összejött. Kompakt, szórakoztató darab lett a Tökéletes hang második felvonása, de közel sem tökéletes. Több