Power Rangers

(Power Rangers)

Orosz István  2017. 09. 16.

Nekem nagyon gyenge volt, pedig olyan jól indult az eleje, érdekes volt jó a szereplő választás. Aztán jön az, hogy nem tudják felszerelni magukat a pajzsal ami még nem is lenne rossz, de a film utolsó húz perceként láthatjuk a,Rangerekként, és ez mind semmi mindegyiknek fullra ugyanaz a képessége, pedig a pirosnak kellene lenni a tűznek és így tovább. A vége is nagyon botrányos volt, szóval nem tudtak remekelni.

Lamboh  2017. 09. 28.

Sokat rágódtam azon, hogy megnézzem-e, mivel az előzetes valahogy nem fogott meg. Pedig aztán anno sokat néztem ennek az "univerzumnak" a sorozatait. Az egyik ha minden igaz, akkor még az azóta már megszűnt Jetixen ment. Gagyi sorozat volt, de a tizenéves énemnek tökéletesen megfelelt. Visszatérve a filmre. Látványos volt, jól is kezdett, de aztán végül nem lett belőle semmi. A vége meg egyenesen pocsék lett. 2 csillagot akartam rá nyomni, de legyen hármas (aláaláaláaláalá etc.) a nosztalgia miatt - ami végignézette velem ezt a filmet.

Hetedik  2017. 04. 06.

Emlékszem még annó a Fox Kids-en ment egy gagyi élőszereplős sorozat Power Rangers címmel. A technikai megoldásai kb. Barátok közt színvonalon zajlott, de az alapötleten látszott, hogy van benne jövő: különböző színben harcoló fiatal srácok, akiknek egyedi járgányaik vannak, s mikor a gigagonosz már nyerésre áll, egyesítik erőiket és Transformers módra átalakulnak szuperrobottá. Ezen nosztalgia okán kíváncsi voltam erre a filmre, s nagy elvárásaim nem voltak, de nem is csalódtam. Semmi extrát nem láthatunk, tini gyerekek bandázásaik során egy barlang mélyére keverednek, majd megkapják életre szóló küldetésüket: megmenteni a világot. Az a gülüszemű okoskodó robot nagyon aranyos volt, a végső csata pedig kellően zúzós és látványos, kár hogy mire eddig eljutunk, üresjáratok hadán kell átrágnia magán a nézőt, kezdve a szórványos humoron a suliban, át a fiatal lét ügyes-bajos gondjain keresztül. Az új Power Rangers nem árult zsákbamacskát, de sokkal több akció kellett volna bele. Nyílván nem akarták túl magasra törni a büdzsét.

adam  2017. 04. 08.

Szerintem pont olyan lett, amilyennek egy 21. századi Power Rangers filmnek lennie kell. Én egy pörgős, látványos filmet vártam, megkaptam, köszönöm, jó volt!

airbus  2017. 04. 06.

Na, ez egy kellemes meglepetés volt. A karakterek és a sztori meg van írva, van humora, lendülete is. Én valami gagyi, csak a látványra összpontosító filmre számítottam, ehelyett kaptam két órányi szórakozást. Simán nézhető, és ajánlani is tudom.

Bryan Cranston
VOX: Power Rangers
Amikor még Fiat Unót lehetett nyerni az Esti Kurírban, közéleti műsorok előszeretettel riogattak szülőket és nagyszülőket nevelésbiztonsági rovatokkal, amelyben a legújabb „erőszakos”, „nyugati” mesék borzalmait taglalták – ezek közül volt az egyik az eredetileg Japánból származó Super Sentai amerikai piacra optimalizált változata, a Power Rangers. 50/100
Hessteg: Power Rangers
Bár a Power Rangers franchise hazánkban talán nem örvend túlzott népszerűségnek – vagy inkább ismertségnek -, a tengerentúlon bizony hatalmas üzlet. Talán a Verdák kapcsán hangzott el utoljára, a megállapítás, ami ide is tökéletesen illik: ez nem egy film, ne így tessék nézni. Ez (is) a világ egyik leghosszabb reklámja.(2.5/5)

A filmben látható verekedős jelenetek többségét maguk a színészek mutatták be. Hogy hitelesek legyenek ezek a szcénák, mindannyian több hónapnyi kemény edzéssel készültek.

A három Power Rangers mozifilm közül ennek van a leghosszabb játékideje: 124 perc.

Ennek a filmnek a történetében szereplő iskolának a címere ugyanaz, mint amelyet az 1993-as sorozatban lehetett látni.