Shelby07   2018. 01. 19.

Hmm hát szuperhős filmnek semmiképp nem nevezném, legfeljebb csak valami amatőr utánzatnak. Nagyot akartak alakítani és szerintem ez abszolút kudarcot vallott. Olyan igazi semmilyen film. Nem tetszett, untam az egészet, gagyi volt. Egyszer végig lehet szenvedni, de az ember utána úgy érzi, hogy kár volt.

Orosz István   2017. 09. 16.

Nekem nagyon gyenge volt, pedig olyan jól indult az eleje, érdekes volt jó a szereplő választás. Aztán jön az, hogy nem tudják felszerelni magukat a pajzsal ami még nem is lenne rossz, de a film utolsó húz perceként láthatjuk a,Rangerekként, és ez mind semmi mindegyiknek fullra ugyanaz a képessége, pedig a pirosnak kellene lenni a tűznek és így tovább. A vége is nagyon botrányos volt, szóval nem tudtak remekelni.

HETEDIK   2017. 04. 06.

Emlékszem még annó a Fox Kids-en ment egy gagyi élőszereplős sorozat Power Rangers címmel. A technikai megoldásai kb. Barátok közt színvonalon zajlott, de az alapötleten látszott, hogy van benne jövő: különböző színben harcoló fiatal srácok, akiknek egyedi járgányaik vannak, s mikor a gigagonosz már nyerésre áll, egyesítik erőiket és Transformers módra átalakulnak szuperrobottá. Ezen nosztalgia okán kíváncsi voltam erre a filmre, s nagy elvárásaim nem voltak, de nem is csalódtam. Semmi extrát nem láthatunk, tini gyerekek bandázásaik során egy barlang mélyére keverednek, majd megkapják életre szóló küldetésüket: megmenteni a világot. Az a gülüszemű okoskodó robot nagyon aranyos volt, a végső csata pedig kellően zúzós és látványos, kár hogy mire eddig eljutunk, üresjáratok hadán kell átrágnia magán a nézőt, kezdve a szórványos humoron a suliban, át a fiatal lét ügyes-bajos gondjain keresztül. Az új Power Rangers nem árult zsákbamacskát, de sokkal több akció kellett volna bele. Nyílván nem akarták túl magasra törni a büdzsét.

Lamboh   2017. 09. 28.

Sokat rágódtam azon, hogy megnézzem-e, mivel az előzetes valahogy nem fogott meg. Pedig aztán anno sokat néztem ennek az "univerzumnak" a sorozatait. Az egyik ha minden igaz, akkor még az azóta már megszűnt Jetixen ment. Gagyi sorozat volt, de a tizenéves énemnek tökéletesen megfelelt. Visszatérve a filmre. Látványos volt, jól is kezdett, de aztán végül nem lett belőle semmi. A vége meg egyenesen pocsék lett. 2 csillagot akartam rá nyomni, de legyen hármas (aláaláaláaláalá etc.) a nosztalgia miatt - ami végignézette velem ezt a filmet.

MMcFly2015   2018. 01. 29.

Húha. Nem sok mindent vártam, mert a Power Rangers sosem volt jó. Még anno gyerek fejjel sem. Viszont ha már hozzányúltak - és láttak benne fantáziát, azért mégis valami bizakodás lapult bennem - hogy legalább egy popcorn mozi szintet elérő - alkotás lesz 2017-ben. Nem! Nem lett! Az első FŐ probléma szerintem az, mint a '15-ben gyártott Fantasztikus négyessel. Elnyújtott ,,PILOT" epizódot kaptunk. Értem én, hogy meg kellene ismernünk a főszereplőket és az érzéseit, de ez a film a karaktereivel csak idétlenséget és szenvedést adott. Két órás Power Rangers filmből a páncélt már majdnem, hogy a végén láthatjuk először. Ezzel arra célzok, hogy a szereplők egyhangúsága unalomba húzza a filmet. Szerintem egy ilyen jellegű szuperhős(féle) film, inkább a gyerekeknek készül, őket pedig biztos nem köti le 5 lúzernek beállított tini lelki beszédei. A fináléban kapott óriási csata kis túlzással, de megidézte a 90-es éveket. Hiába voltak robot dinók és társai, teljesen nagy hiányosság fogott el a látványt illetően. Nem gondoltam volna, hogy egyszer azt kell mondjam, hiányzik a Transformers féle giga küzdelem...de idáig is eljutottunk. Én esküszöm pozitívan álltam a filmhez, így azért sikerült egy-két szórakoztató elemmel is vigasztalni magam. A filmzenék, és néhol egyedi vágások egészen élvezetesre tették a jeleneteket, sőt az elvérzett poénok közül pár egysoros beszólás megnevetettet. Fél óráig sikerült komolyan vennem, és ráhangolódnom a történet menetére, aztán megtalálták az űrhajót, majd a kis ,,emberszabású robot" szlengje és idétlensége jelezte: a készítők sem gondolták komolyan - így nekem sem kell!

Bryan Cranston
RJ Cyler

Amikor még Fiat Unót lehetett nyerni az Esti Kurírban, közéleti műsorok előszeretettel riogattak szülőket és nagyszülőket nevelésbiztonsági rovatokkal, amelyben a legújabb „erőszakos”, „nyugati” mesék borzalmait taglalták – ezek közül volt az egyik az eredetileg Japánból származó Super Sentai amerikai piacra optimalizált változata, a Power Rangers. 50/100 több»

Bár a Power Rangers franchise hazánkban talán nem örvend túlzott népszerűségnek – vagy inkább ismertségnek -, a tengerentúlon bizony hatalmas üzlet. Talán a Verdák kapcsán hangzott el utoljára, a megállapítás, ami ide is tökéletesen illik: ez nem egy film, ne így tessék nézni. Ez (is) a világ egyik leghosszabb reklámja.(2.5/5)

Egy gyerekeknek szánt szuperhősös meséből értem, hogy nem lehet kihozni csodákat, így is álltam neki anno a filmnek, de hogy totál semmit sem, az megdöbbentő. Rég láttam ilyen gyatra próbálkozást, főleg ha még a 100 milliós költségvetést is beleszámoljuk. több»

A filmben látható verekedős jelenetek többségét maguk a színészek mutatták be. Hogy hitelesek legyenek ezek a szcénák, mindannyian több hónapnyi kemény edzéssel készültek.

(ArpiHajdu és Réci )

A három Power Rangers mozifilm közül ennek van a leghosszabb játékideje: 124 perc.

(ArpiHajdu és Réci )

Ennek a filmnek a történetében szereplő iskolának a címere ugyanaz, mint amelyet az 1993-as sorozatban lehetett látni.