Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Power Rangers

Ms. Akárki   2019. 06. 15.

Ennél rosszabb filmet is régen próbáltam meg megnézni... de komolyan, én még mozifilmről sosem jöttem ki menet közben, de ez annyira rossz volt hogy nem bírtam végignézni. Erőltetett hugyharsány látványvilág rendes sztory nélkül. Számomra nézhetetlen volt sajnos.

Shelby07   2018. 01. 19.

Hmm hát szuperhős filmnek semmiképp nem nevezném, legfeljebb csak valami amatőr utánzatnak. Nagyot akartak alakítani és szerintem ez abszolút kudarcot vallott. Olyan igazi semmilyen film. Nem tetszett, untam az egészet, gagyi volt. Egyszer végig lehet szenvedni, de az ember utána úgy érzi, hogy kár volt.

HercegPeter   2019. 03. 03.

Az egész filmet egy felvezetésként kell venni, hiszen a játékidő nagy részében csak a szereplők velünk és egymással való megismertetése folyik. Tudatosan a folytatásra építettek és ezért "beáldozták az első részt, hogy a későbbiekben már ne kelljen lefutni a kötelező köröket. Itt magán a hőssé váláson van a hangsúly, az erejük felfedezésén és egymás megismerésén, nem pedig az akción. Persze azért abból is kaptunk egy keveset. Én magam sosem voltam a Power Rangers rajongója, sőt, igazából nem is nagyon ismertem a sorozatot. Eddig kb. csak mint játékbabákat láttam őket. Ennek ellenére nekem bejött. Ezzel a véleményemmel úgy tűnik egyedül vagyok. Szerintem simán elfér a többi, halomra gyártott szuperhősfilm között és azok átlagát sem rontja le. A végső bunyót kifejezetten látványosnak találtam. Személy szerint én várom a folytatást.

Orosz István   2017. 09. 16.

Nekem nagyon gyenge volt, pedig olyan jól indult az eleje, érdekes volt jó a szereplő választás. Aztán jön az, hogy nem tudják felszerelni magukat a pajzsal ami még nem is lenne rossz, de a film utolsó húz perceként láthatjuk a,Rangerekként, és ez mind semmi mindegyiknek fullra ugyanaz a képessége, pedig a pirosnak kellene lenni a tűznek és így tovább. A vége is nagyon botrányos volt, szóval nem tudtak remekelni.

Thibo84   2017. 04. 28.

Hát nem is tudom. Egyik szemem sír, a másik nevet. A kezdés ütős volt, ami az első pár percet jelenti. Aztán egy kis kapkodás, amíg megtalálják a jelvényeket, meg az űrhajót. De azért a poénok feledtetik ezt a kis malőrt. Főleg Billy-nek és Alpha-nak köszönhető. Na meg Zack is oda teszi magát néha. Na a zordok közül az egyik az teljesen felismerhetetlen számomra, ez pedig a mamut. Egyszerűen nem tudom kivenni belőle, hogy mi akar lenni, pláne nyolc végtaggal. Na meg amikor a zordok amikor Megazordá egyesülnek, valami komolyabb, látványosabb fúzióra számítottam, nem pedig egyszer csak a képbe kerül a gigászi robot. És ott vannak még a bakik. Például elhangzik egy olyan mondat, hogy a zordokat a föld legerősebb lényeiről mintázták, a dinoszauruszokról. A mamut és a kardfogú tigris, hol dinó? Ettől függetlenül várom a folytatást.

Bryan Cranston
RJ Cyler

Amikor még Fiat Unót lehetett nyerni az Esti Kurírban, közéleti műsorok előszeretettel riogattak szülőket és nagyszülőket nevelésbiztonsági rovatokkal, amelyben a legújabb „erőszakos”, „nyugati” mesék borzalmait taglalták – ezek közül volt az egyik az eredetileg Japánból származó Super Sentai amerikai piacra optimalizált változata, a Power Rangers. 50/100 több»

Bár a Power Rangers franchise hazánkban talán nem örvend túlzott népszerűségnek – vagy inkább ismertségnek -, a tengerentúlon bizony hatalmas üzlet. Talán a Verdák kapcsán hangzott el utoljára, a megállapítás, ami ide is tökéletesen illik: ez nem egy film, ne így tessék nézni. Ez (is) a világ egyik leghosszabb reklámja.(2.5/5)

Egy gyerekeknek szánt szuperhősös meséből értem, hogy nem lehet kihozni csodákat, így is álltam neki anno a filmnek, de hogy totál semmit sem, az megdöbbentő. Rég láttam ilyen gyatra próbálkozást, főleg ha még a 100 milliós költségvetést is beleszámoljuk. több»

A filmben látható verekedős jelenetek többségét maguk a színészek mutatták be. Hogy hitelesek legyenek ezek a szcénák, mindannyian több hónapnyi kemény edzéssel készültek.

A három Power Rangers mozifilm közül ennek van a leghosszabb játékideje: 124 perc.

Ennek a filmnek a történetében szereplő iskolának a címere ugyanaz, mint amelyet az 1993-as sorozatban lehetett látni.