Shaun, a bárány - A film

Shaun, a bárány - A film

Shaun the Sheep Movie

Amikor Shaun úgy dönt, kivesz egy szabadnapot, melyet csak a szórakozásnak szentel, némileg nagyobb kalandban lesz része, mint amire vágyott. A véletlenek szerencsés, vagy épp szerencsétlen összjátékának köszönhetően Big Citybe jut, azonban komoly feladat elé néz. Neki kell visszaterelnie a nyájat… Több

Forgatókönyvíró: Nick Park
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2015.02.26.

2023.08.01 Jocpappa

Azt bírom benne, hogy az állatoknak és embereknek mind egyenlő esze van.

2017.05.05 mamiéstöti2

Maga a sorozat eléggé humoros és a filmtől is ezt vártam, volt benne egy-két újítás és képtelen poén, de önmagában talán még a széria szintjét sem hozta.

2022.05.23 JRD

Színvonalas, érthető és ízléses humorral teletűzdelt animáció. Kicsitől az aggastyánig mindenkinek ajánlom! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2019.08.03 Ms. Akárki

Édes kis mese. Főleg a gyurma jellegű stílusa tetszett nagyon. Vicces és pörgős. Felnőttnek és gyereknek egyaránt jó kikapcsolódás. Hasonló picit a Wallace és gromithoz

2020.08.09 BoBamburg

Nagyon szerethető, élvezetes és humoros mese, minőségi stop-motion technikával, ami szerintem minden korosztály számára szórakoztató lehet. Legalábbis én közel 30 éves fejjel nagyon élveztem.

A bárány és barátai Moszatvégen laknak.Szerző: JRD

Több díjra is jelölték.Szerző: JRD

A filmben (akárcsak a sorozatban), halandzsa nyelven beszélnek a karakterek, ezért gyakorlatilag bárhol érthető a története, hiszen nem a beszédre helyezi a hangsúlyt.Szerző: JRD

Gyurmafilm.Szerző: JRD

(2015. 03. 28.)
Gyurmafigurák kalandja gyerekeknek
Kedves, aranyos és önmagához hűen igazi mese-mese a Shaun, a bárány filmváltozata. Ennél fogva azonban tényleg csak egy bizonyos korosztály számára élvezhető, ez pedig leginkább a 3-10 évesek köre. Noha egy-két poén kifejezetten a felnőtteknek szól, a bárányos nagyvárosi kaland egy technikailag figyelemreméltó, mégis kicsit (túl) egyszerű alkotásra... Több