A kém

Spy

2019.07.29 Szilonka

A téma már lerágott csont, de valahogy mégis tudtak újat vinni a filmbe. A története kalandos, szépek a helyszínek és vicces is.

2016.06.01 MP170506

Nekemnagyon bejött ez a film. A humora kiváló, nagyon humoros lett végig szórakoztatja a nézőt. A színészek is nagyszerűek.

2024.01.27 Jocpappa

10/8

2015-ben rongy betépve néztük moziban a feleségemmel. Sírva, lélegzetért könyörögve pusztultunk rajta a röhögéstől. Újranézve is állati vicces, kitűnő vígjáték, szombat délutáni félálomban is felrázott néha a röhögés. Úgy tűnik, kiállta az idő és a józanság próbáját, mert még most is ütős. Jason Statham önmaga paródiájaként óriási, Melissa McCarthy pedig jól megél abból, hogy elfogadta magát és az adottságait.

2018.12.10 harnas1207

Közel sem tökéletes vígjáték, de a jobbak közé sorolnám. Lehet rajta nevetni és próbálja a sablonokat is kerülni. Persze ízlések és pofonok.

2016.08.06 babsy88

Most is szívesen megnézném. Egy hihetetlenül jól eltalált vígjáték. Erre érdemes volt beülni a moziba. Szakadtam végig.

2017.11.01 Bazzzsi

Sok jó ötlet volt a filmben, helyenként meglepően humoros is volt. Fordulatos történet, helyenként feltűnő magyarországi helyszínekkel, remek színészekkel.

2016.05.09 TomÁcs

Nagyon jó kis film. legalább is nekem tetszett. A története kicsit abszurd, de kedvelhető, nagyon jó poénok vannak benne és a magyar helyszínekért külön plusz pont.

2021.05.02 drg0602

Zsenilás alkotás

Igazán jó filmnek tartom. Nem a káromkodások, hanem a határtalan jó poénok és a jó akciójelenetek végett. Jó színészi teljesítmények, pörgős akciójelenetek. Statham és McCarthy jó színészek, itt is bizonyítják. Mindenképp érdemes megnézni. 10/10

2018.07.23 Norbi

Akárki akármit mondd/ír, nekem tetszett, nem is kicsit. Nagyokat röhögtem, néha pusztán egy-egy ember megjelenésén ha a szituáció kicsit is humorosra fordult. A történet mondanivalója itt nem számít annyira, mint a jó poénok, és a fergeteges hangulat.

2016.04.19 andor50

Az év egyik legjobb vígjátéka volt. A legizgalmasabb pedig az volt benne, hogy Jason Statham mennyire vicces. Ez nagyon meglepő, nem gondoltam volna, hogy egy komikus karaktert is ilyen jól elő tud adni. Én végig röhögtem, azt mondanám rá, hogy egy kihagyhatatlan vígjáték.

2015.11.23 hsanya182

Számomra egy egyszer nézhető szórakoztató bénázós akció-vígjáték, avagy csúnyácska lányok akcióban! :) Statham szerepével nem bírtam kibékülni elég gagyi jutott neki, már az a szánalmas szint. Elég szórakoztató, a film közepéig elég jól adagolja a tö... Több

2017.07.26 Lonka

Nagyon örülök, hogy nálunk forgatták filmet a ad neki még egy kis pikantériát. Történetben meglepően humoros lett, kiváló alakításokat láthatunk.

2016.09.01 wintermat

Nekem bejött a film, a humora is elfogadható, főleg, hogy egy Magyarországhoz köthető poént is ellőttek. Esti kikapcsolódáshoz négy csillagos értékelésemmel ajánlom.

2017.12.10 Greeta

Titkos ügynökös filmből már kaptunk egy halommal ,de ez mégis tetszett. A legjobb színészeket találták meg a szerepekre. Jude Law is remek volt, de Statham vitte a pálmát.